Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Wildcard SSL

GoGetSSL Wildcard SSL

Хороший рівень
Видача за
1-3 дні
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$250,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Характеристики SSL-сертифікату

GoGetSSL® Wildcard SSL створений в партнерстві з лідером в області цифрової сертифікації Sectigo SA. Wildcard SSL — один з найбільш недорогих SSL-сертифікатів. Вигідна ціна без втрати якості - це стало можливим завдяки великим обсягам продажів. За рахунок цього ми отримуємо значні знижки від центрів підпису SSL.

Пропонуємо Wildcard SSL з ліцензуванням серверу, безлімітним захистом субдоменів, необмеженим і безкоштовним перевиданням протягом дії вашого замовлення. В якості гарантії - зобов'язання повернути гроші, якщо протягом перших 30 днів використання вам щось не сподобається.

Ми поставляємо SSL-сертифікати з версіями криптозахисту ECC і SHA без доплати. Користуйтеся багатодоменним Wildcard SSL, якщо вам потрібно захистити не менше трьох піддоменів на сайті. Наприклад: mail.domain.tld, client.domain.tld, shop.domain.tld, а також основний домен domain.tld.

Як купити Wildcard SSL-сертифікат від компанії CHEAPSSL

Кожен бажаючий зможе придбати за вигідною ціною сертифікат Wildcard SSL за допомогою компанії CHEAPSSL. Щоб купити його, потрібно оформити замовлення на цій сторінці сайту, вибравши відповідний платіжний цикл з щорічною сумою оплати. Після цього відкриється стандартна форма, в якій потрібно буде вказати особисті дані приватної особи або компанії, а також адресу, де знаходиться замовник. Протягом 1-3 днів буде проведена видача, яка не потребує документів.

Процес оформлення досить простий і не відніме довше декількох хвилин. Щоб встановити сертифікат Wildcard SSL, не потрібно особливо складних дій. Для цього буде потрібно зайти в особистий кабінет хостинг-провайдеру і в розділі сертифікату вказати новий, отриманий в листі. Знадобиться також ключ, отриманий шляхом генерації при оформленні замовлення. У разі якщо процес підключення викликає складності, можна скористатися службою підтримки компанії. Кваліфікована консультація допоможе впоратися з поставленим завданням швидко і без виникнення помилок.

Переваги Wildcard SSL-сертифікату

Цей сертифікат в порівнянні з аналогічним продуктом має безліч переваг:

 • Кількість субдоменів, які необхідно захистити, необмежено. Завдяки цьому досить купити один SSL-сертифікат, який буде захищати всіх разом.
 • Процес управління відрізняється зручністю і простотою. Цей підстановлювальний товар виключає непросте завдання розгортання, а також поновлення безлічі окремих продуктів.
 • Економія. Незважаючи на те, що ціна вище однойменних сертифікатів, використання Wildcard SSL обійдеться значно дешевше, ніж шифрування кожного піддомену окремо. Тому такий варіант стане вигідним рішенням для компаній, у яких планується відкриття нових піддоменів під кореневим доменом.
 • Універсальність. Цей плюс полягає в підтримці практично будь-якими видами веб-браузерів, а також пристроїв, куди відносяться навіть мобільні телефони. Крім того, certificate Wildcard SSL дозволяє охопити відразу кілька серверів, а також переоформляти його необхідну кількість разів.

Рішення про встановлення стане одним з важливих дій, спрямованих на оптимізацію і захист сайту.

Вартість GoGetSSL Wildcard SSL в Україні

На ринку існує безліч постачальників, що пропонують купити сертифікат Wildcard SSL. Вибір відповідного продукту безпосередньо залежить від бюджету замовника, а також від конкретних потреб. Якщо потрібен надійний захист головного домену та піддоменів, слід вибрати варіант з функцією створення унікальних ключів закритого типу. Вони будуть потрібні кожній копії підстановлюваного сертифікату, який буде завантажуватися на сервер. Це забезпечить надійний захист від злому і інших погроз.

Вартість залежить в першу чергу від періоду дії, після чого можна купити Wildcard SSL відповідного типу. Чим триваліше термін дії, тим нижче буде ціна продукту.

На сайті компанії CHEAPSSL можна замовити за оптимальною вартістю підходящий варіант сертифікату. Тут запропонований оригінальний продукт, який допоможе максимально оптимізувати і захистити сайт покупця. Ціна GoGetSSL Wildcard SSL найдоступніша в Україні, а якщо клієнт залишився незадоволений своїм придбанням, у нього є можливість повернути його протягом 30 днів. Така пропозиція є гарантією відмінної якості і надійності сертифікату. Багато покупців залишилися задоволені співпрацею з компанією CHEAPSSL і запропонованою на її сайті продукцією.

 • Ukrnames info

  Сертифікат Wildcard SSL

  SSL-сертифікати з підтримкою Wildcard захищають все піддомени, об'єднані одним доменом. Ключ CSR генерується в форматі *.domain.tld для Common name. Це забезпечить захист domain.tld, www.domain.tld і будь-якого іншого піддомену.

  Важливо: Wildcard SSL не забезпечує одночасний захист декількох рівнів. SSL-сертифікат одночасно підходить для *.domain.tld АБО *.sub.domain.tld, але не для *.*.domain.tld. Ми поставляємо Wildcard з безлімітним ліцензуванням. Це дає можливість в рамках первісної вартості встановлювати SSL-сертифікат на сервери без обмежень.

 • Ukrnames info

  Анімований Site Seal

  Ми поставляємо SSL-сертифікати з GoGetSSL Site Sealлого довіри в анімованому форматі. Це ефективний інструмент, здатний підвищити лояльність відвідувачів вашого веб-сайту і потенційних клієнтів. Рекомендуємо додати лого на часто відвідувані сторінки - це продемонструє захищеність даних користувача.

 • Ukrnames info

  Оперативна перевірка SSL

  Отримайте SSL-сертифікат за 5 хвилин, виконавши всього одну просту перевірку домену. Ви можете вибрати спосіб підтвердження прав на доменне ім'я: за допомогою запису DNS CNAME або стандартної перевірки email ([email protected], [email protected], [email protected], [email protected] або [email protected]).

 • Ukrnames info

  Зростання рейтингу сайту в Google

  Після оновлень пошукових алгоритмів Google сайти з довіреними SSL-сертифікатами підвищили свій рейтинг. Поліпшити позиції в пошуковій видачі і збільшити трафік - легальне і просте рішення для всіх, хто зареєструє Wildcard SSL. Ми вважаємо, що перевірені сайти і надалі отримуватимуть подібні преференції.

 • Ukrnames info

  Висока сумісність

  Ми поставляємо SSL-сертифікати з рівнем сумісності 99,6%. Це означає, що ваш сайт надійно захищений в більшості браузерів і гаджетів. Завдяки відмінному відображенню на всіх популярних браузерах і мобільних пристроях наш продукт - один з найбільш затребуваних для повсякденного використання.

Схожі продукти

BusinessTrust Wildcard Починаючи з 6855 ₴ Детальніше
Multi-domain Wildcard Починаючи з 5412 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість