Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Multi-domain Wildcard

GoGetSSL Multi-domain Wildcard

Хороший рівень
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Доступно за додаткову плату
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Опис SSL-сертифікату

Розроблений нашою компанією сертифікат Wildcard SSL затребуваний серед організацій і підприємств 212 країн. Використання декількох звичайних SSL-сертифікатів для захисту всіх своїх веб-сайтів - в минулому. Багатодоменний сертифікат від GoGetSSL® дає можливість захистити основне доменне ім'я і все його субдомени одного рівня з однією IP-адресою або з підтримкою технології SNI. Ми надаємо криптографічний продукт з необмеженою кількістю безкоштовних перевидань і ліцензуванням сервера.

У вартість сертифікату входять два SAN-елемента і один домен з CSR. За додаткову плату ви можете додати потрібну вам кількість елементів SAN. Якщо продукт вам не підійшов - на підставі 30-денної гарантії ми готові повернути вам гроші.

Multi-Domain Wildcard SSL вартий уваги компаній, що використовують велику кількість доменних імен. Сертифікат з надійними методами шифрування (SHA-2 і ECC) створений забезпечувати захист високого рівня публічним IP-адресам, доменам і субдоменам.

 • Ukrnames info

  Анімоване лого довіри

  Зелений замок в адресному рядку - важливий для репутації веб-ресурсу елемент. Він поставляється з нашим багатодоменним продуктом Wildcard SSL і повідомляє ваших постійних і потенційних клієнтів, що використання вашого сайту - захищений і надійний процес. Якщо хочете забезпечити веб-сайту максимальний рівень довіри серед користувачів, радимо завантажити на основні і часто відвідувані сторінки популярний GoGetSSL Site Sealтраст-лого (TrustLogo Site Seal). Динамічний друк доступний в SVG-форматі.

 • Ukrnames info

  Надійність і доступність SSL

  Ми видаємо криптографічний продукт Multi-Domain Wildcard протягом декількох хвилин. Один з обов'язкових етапів - перевірка домену. DV-сертифікат доступний для фізичних та юридичних осіб. Щоб його отримати, не потрібно пред'являти документи про вашу компанію - досить скористатися одним із стандартних методів перевірки. Після успішної валідації ви відразу можете приступити до встановлення продукту GoGetSSL® на сервери і пристрої.

 • Ukrnames info

  Опція UCC/SAN

  Multi-Domain Wildcard SSL підтримує до 250 SAN-елементів. Кожен з них обробляє основний домен, субдомен або ж IP-адресу. SSL-сертифікати SAN не захищають за замовчуванням домени різних версій - з www і без www. Для цього вам знадобляться два SAN-елемента.

  У вартість сертифікату SSL Multi-Domain Wildcard включено одне загальне ім'я (CN) і два SAN. Сертифікат сумісний з програмним продуктом MS Exchange.

 • Ukrnames info

  Високі позиції в Google

  Сертифікати GoGetSSL® — це не тільки про надійний захист сайтів, але і про підвищення їх рейтингу в Google. Веб-ресурси, публічні проекти з активним сертифікатом SSL можуть займати більш високу позицію в пошуковику, ніж неперевірені інтернет-платформи, хоча дана інформація поки не підтверджена офіційно. Рекомендуємо скористатися цим приємним бонусом!

 • Ukrnames info

  Підтримувані пристрої

  99,6% настільних і мобільних пристроїв і браузерів сумісні з нашим багатодоменним криптографічним продуктом.

Схожі продукти

Multi-domain SSL Починаючи з 1083 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість