Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати

SSL-сертифікати

Ukrnames ssl

CHEAPSSL® - це український постачальник SSL-сертифікатів, працює зі світовими лідерами в області SSL / TLS і інших цифрових сертифікатів. Наша перевага - в економії часу для клієнтів. Реєстраційний процес максимально автоматизовано. Ви отримуєте SSL-сертифікат всього через кілька хвилин після оплати.

CHEAPSSL® реєструє всі ключові типи SSL-сертифікатів: Domain SSL, Wildcard SSL, BusinessTrust SSL, Public IP SSL, Мультидоменні (SAN), а також сертифікати для підписи коду додатків.

Маючи сертифікат від CHEAPSSL® з алгоритмом шифрування ECC / SHA-2, ваш сайт буде сумісний з 99,6% браузерів.

Всі наші SSL-сертифікати доступні з безкоштовною печаткою довіри Site Seal. Клієнти мають право на необмежений перевипуск, скасування або повернення коштів протягом перших 30 днів, якщо сертифікат не підійшов.

Огляд сертифікатів

Дізнайтеся більше про кожен тип SSL-сертифікату і вибирайте найбільш відповідний варіант. Якщо необхідно, ми надамо персональну консультацію і допоможемо з вибором.

 • Ukrnames Domain SSL

  Domain SSL

  SSL-сертифікат початкового рівня, розрахований на захист одного доменного імені. Його може миттєво зареєструвати будь-який бажаючий користувач.

  Детальніше Починаючи з 370  ₴ на рік
 • Ukrnames Wildcard SSL

  Wildcard SSL

  SSL-сертифікат з миттєвою реєстрацією або перевіркою компанії. Захищає основне доменне ім'я з субдоменами. З ним не потрібно оформляти окремі сертифікати для кожного субдомену.

  Детальніше Починаючи з 2730  ₴ на рік
 • Ukrnames Unlimited Free SSL

  Безкоштовний SSL (Unlimited Free SSL)

  Сертифікат з безкоштовним 90-денним періодом. Його можна зареєструвати за кілька хвилин, без документального підтвердження. Підходить в якості пробного або у випадках, коли не виходить швидко оформити платний SSL-сертифікат. За властивостями аналогічний Domain SSL.

 • Ukrnames BusinessTrust

  BusinessTrust

  SSL-сертифікат з обов'язковою перевіркою одержувача. У зв'язку з цим характеризується максимальним рівнем довіри серед користувачів і пошукових систем. Отримати сертифікат може тільки юридична особа, надавши в процесі реєстрації копії реєстраційних доменів і, при необхідності, підтверджуючі документи (наприклад, копії квитанцій на оплату комунальних послуг). Крім цього, юридична особа зобов'язана підтвердити права на домен: через email, DNS або розміщення файлу для верифікації, а також прийняти дзвінок від представника GoGetSSL®. Для реєстрації SSL-сертифікату знадобиться 3-5 днів.

  Детальніше Починаючи з 1950  ₴ на рік
 • Ukrnames BusinessTrust Wildcard

  BusinessTrust Wildcard

  SSL-сертифікат високого рівня довіри з гарантією $250 тис. Захищає основний домен і піддомени в межах одного рівня. Процес реєстрації займає 3-5 днів.

  Детальніше Починаючи з 7410  ₴ на рік
 • Ukrnames BusinessTrust SAN

  BusinessTrust SAN

  SSL-сертифікат високого рівня довіри, здатний захистити до 248 різних доменів. У вартість включено захист для двох доменів. Додатковий захист можна включити в процесі замовлення. Для цього сертифікату використовуються надійні алгоритми шифрування ECC і SHA-2.

  Детальніше Починаючи з 3900  ₴ на рік
 • Ukrnames Multi-Domain SSL

  Multi-Domain SSL

  Відповідний варіант для захисту різних доменів. Замовивши всього один SSL-сертифікат, ви зможете додати в нього до 248 доменних імен. У вартість включена можливість захисту двох доменів, а додатковий захист можна замовити окремо. Є SSL-сертифікати Multi-Domain з миттєвою реєстрацією або з перевіркою компанії.

  Детальніше Починаючи з 1170  ₴ на рік
 • Ukrnames Public IP SAN

  Public IP SAN

  SSL-сертифікат початкового рівня з миттєвою реєстрацією. Призначений для захисту одного або декількох IPv4-адрес (по аналогії з Multi-Domain SSL). Сертифікат доступний для всіх бажаючих. Ідеально підходить для пристроїв з IP-доступом до інтернету.

  Детальніше Починаючи з 1170  ₴ на рік
 • Ukrnames Code Signing SSL

  Code Signing SSL

  SSL-сертифікат для верифікації вихідного коду додатків. Процедура реєстрації аналогічна SSL-сертифікатам BusinessTrust. Code Signing SSL призначений для реєстрації приватної або юридичної особи.

  Детальніше Починаючи з 12950  ₴ на рік
 • Ukrnames Code Signing EV SSL

  Code Signing EV SSL

  SSL-сертифікат високого рівня довіри. Призначений для верифікації вихідного коду додатків. Додатково включає позитивну репутацію Microsoft SmartScreen® — хмарного сервісу, призначеного для боротьби з фішингом і шкідливим ПЗ.

  Детальніше Починаючи з 9250  ₴ на рік

Чому клієнти вибирають SSL-сертифікати GoGetSSL®

1,300,000+ Виданих сертифікатів
88,000+ Клієнтів
7,400+ Партнерів по всьому світу

Бренд GoGetSSL® працює з 2009 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного і сумлінного постачальника послуг реєстрації SSL-сертифікатів. Клієнти отримали у нас більш 1,3 млн SSL-сертифікатів. Така кількість дає нам можливість отримувати суттєві знижки від центрів підпису SSL. А ми, в свою чергу, пропонуємо вам вигідні ціни на SSL-сертифікати.

Перевірка Домен Компанія Розширена
Перевірка володіння доменом за електронною поштою
Перевірка ділових/організаційних документів
Зелений адресний рядок включено
Середній час видачі SSL 5 хвилин 3 дні 4-7 днів
Рівень довіри клієнта

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість