Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого

Domain SSL

 • Швидка реєстрація
 • Підтверження домену
 • Захист субдоменів
Замовити
Ukrnames price

Починаючи від 370 ₴ на рік

Безкоштовний SSL

 • Необмежені субдомени
 • Безкоштовна перевидача
 • Реєстрація протягом 5-ти хвилин
Замовити
Ukrnames price

90 днів безкоштовно!

Wildcard SSL

 • Необмежені субдомени
 • Безкоштовна перевидача
 • Протягом 5-ти хвилин
Замовити
Ukrnames price

Починаючи від 2526 ₴ на рік

com.ua 518.00  ₴

org.ua 449.18  ₴

in.ua 353.35  ₴

kiev.ua 353.35  ₴

kyiv.ua 353.35  ₴

if.ua 353.35  ₴

pl.ua 353.35  ₴

cv.ua 353.35  ₴

Ukrnames icon

CHEAPSSL® - український постачальник SSL-сертифікатів від відомих брендів SSL-сертифікатів (GOGETSSL, SECTIGO та інших).

SSL-сертифікати випускаються з зеленим замком в адресному рядку. Приємний бонус - поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі Google.

Що таке SSL-сертифікат?

Сертифікати SSL - що це? Говорячи простою мовою, це цифровий підпис сайту, який є надійною гарантією і захистом сервера від шахрайства. Побачивши в адресному рядку браузеру символ замку зеленого, коричневого або іншого кольору, користувач може переконатися: перед ним оригінальний сайт, а не шахрайська копія. Отже, можна без побоювань вносити особисті або платіжні дані. Всі процеси обміну інформацією між користувачами і сайтом зашифровані криптографічним алгоритмом RSA.

SSL-сертифікат не дає шахраям передавати дані користувача. Контакти, логіни, паролі, номери банківських карт захищені від крадіжки і підміни. Сертифікат потрібен всім компаніям, які приймають онлайн-платежі або працюють з інформацією клієнтів: банкам, інтернет-магазинам, платіжним системам і т. д.

Максимальний термін реєстрації SSL-сертифікату становить 12 місяців.

Чим відрізняються SSL-сертифікати?

Існує два типи SSL-сертифікатів:

 1. З миттєвої реєстрацією (Domain SSL). Найпоширеніший тип. Щоб отримати сертифікат, не потрібно верифікувати номер телефону одержувача або надавати документи. Досить підтвердити права на домен через спеціальний верифікуючий файл, DNS або іншим способом.
 2. З перевіркою одержувача. Обов'язковий варіант для компаній, які хочуть завоювати максимальну довіру аудиторії. У цьому сертифікаті вказані дані юридичної особи: назва, реєстраційний номер та адреса. Це підтверджує, що документ виданий для реально існуючої компанії, що працює в законному полі.

Важливо: будь-який тип SSL-сертифікату забезпечує однаково високий рівень захисту даних.

Чому варто купити SSL-сертифікати в CHEAPSSL

Придбати такий сертифікат зовсім не проблема: ви можете оформити замовлення у нас на сайті, щоб отримати найбільш якісний і вигідний продукт. Ми надаємо сертифікати різного виду для самих різних цілей користування.

Купуючи сертифікат у нас, ви купуєте сучасний захисний файл на свій сайт від європейського бренду. Купуючи SSL у нас, ви отримуєте безліч переваг:

 1. Анімоване лого довіри в подарунок до замовлення. Підвищення рейтингів сайту в пошукових системах. Високу сумісність з браузерами (99,6%). Велика різноманітність сертифікатів для будь-якого типу захисту: доменні, багатодоменний, для бізнес-компаній, для шифрування коду і т. п. Можливість повернути гроші протягом 30 днів після покупки (якщо ви залишилися незадоволені продукцією і її якістю). Безкоштовний пробний період до 90 днів, який є прототипом Domain SSL. Кращі ціни на ринку: надаємо знижки, якщо ви знайшли у когось дешевше. Отримання сертифікату миттєво або з ретельною перевіркою, верифікацією (для окремих видів сертифікатів існують свої правила).

Купити SSL сертифікат з CHEAPSSL – краще рішення для захисту свого сайту (домену).

Які бувають види SSL-сертифікатів?

Залежно від типу необхідного захисту, сертифікати SSL поділяють на:

 • Domain SSL – однодоменний сертифікат, із захистом початкового рівня. Поставляється за миттєвим оформленням, після перевірки домену.
 • Wildcard SSL – призначений для захисту одного домену і всіх піддоменів. Можна отримати як з реєстрацією (верифікацією), так і без неї.
 • Business Trust – забезпечує максимальний рівень довіри через обов'язкову перевірку та верифікацію: потрібно надати документи, права на домен та іншу інформацію, а після її вивчення протягом 3-5 днів оформлюється сертифікат.
 • Business Trust Wildcard – сертифікат з обов'язковою верифікацією, який захищає домен і субдомени одного рівня. Отримати можна протягом 3-5 днів. Гарантія оцінюється в 250000$.
 • Business Trust SAN – файл з високим захистом, який видається після перевірки. Захищає до 248 доменних імен. В ціну сертифікату включено захист 2 доменів.
 • Multi-Domain SSL – підходять для захисту декількох доменів. У вартість включено 2 домену, а сам сертифікат може захистити до 248 доменних імен. Особливість в тому, що отримати такий сертифікат можна і з перевіркою, і миттєво.
 • Public IP SAN – початковий рівень, який видається після миттєвої перевірки. Служить для захисту одного або декількох IPv4-адрес.
 • Code Signing SSL – верифікує код додатку. Можна отримати після ретельної верифікації для приватної або юридичної особи.
 • Code Signing EV SSL – має більший рівень довіри і високу репутацію Microsoft SmartScreen® (сервіс боротьби з фішингом).

Всі SSL-сертифікати надаються нашою компанією під ваші особисті вподобання. Для додаткової консультації зв'яжіться з нами по телефону.

SSL-сертифікати: ціна в Україні

Купити SSl-сертифікат в Україні можна за доступною ціною. Вартість цифрового підпису сайту варіюється від його призначення. Нижче представлений прайс-лист нашої компанії:

 • Domain SSL – від 370 грн/рік;
 • Wildcard SSL – від 2526 грн/рік;
 • Business Trust – від 1804 грн/рік;
 • Business Trust Wildcard – від 6855 грн/рік;
 • Business Trust SAN – від 3608 грн/рік;
 • Multi-Domain SSL – від 1083 грн/рік;
 • Public IP SAN – від 1083 грн/рік;
 • Code Signing SSL – від 11979 грн/рік;
 • Code Signing EV SSL – від 8557 грн/рік.

Мінімальний термін встановлення сертифікату - 12 місяців.

Які SSL-сертифікати можна оформити у нас?

Ukrnames Domain SSL

Domain SSL

SSL-сертифікат початкового рівня. Призначений для захисту одного доменного імені. Серед переваг: миттєва реєстрація, доступність для всіх бажаючих.

Детальніше

Починаючи від 370 ₴ на рік

Ukrnames Wildcard SSL

Wildcard SSL

SSL-сертифікат з миттєвою реєстрацією або перевіркою компанії. Призначений для захисту основного доменного імені і субдоменів. З ним власнику сайту не доведеться реєструвати окремий сертифікат для кожного субдомену.

Детальніше

Починаючи від 2526 ₴ на рік

Ukrnames BusinessTrust

BusinessTrust SSL

SSL-сертифікат з перевіркою компанії і, як наслідок, з максимальним рівнем довіри. Доступний тільки юридичним особам. Для реєстрації компанія зобов'язана надати копії реєстраційних документів і, у разі потреби, інші факти, що підтверджують офіційну діяльність. Крім цього, знадобиться довести права на домен (через верифікаційний файл, DNS або email) і прийняти дзвінок від центру видачі. Реєстрація сертифікату BusinessTrust займає 1-7 днів.

Детальніше

Починаючи від 1804 ₴ на рік

Ukrnames Multi-Domain SSL

Multi-Domain SSL

«Пакетне рішення»: одного SSL-сертифікату достатньо для захисту 248 різних доменних імен (2 домену передбачено за замовчуванням, інші можна включити окремо). Сертифікати Multi-Domain SSL доступні і з миттєвою реєстрацією, і з перевіркою юридичної особи.

Детальніше

Починаючи від 1083 ₴ на рік

Ukrnames Public IP SAN SSL

Public IP SAN SSL

SSL-сертифікат початкового рівня з миттєвою реєстрацією. Призначений для захисту одного або декількох IPv4-адрес (за аналогією з Multi-Domain SSL). Доступний для реєстрації всім бажаючим. Дуже добре підходить для мережевих пристроїв, доступ до яких здійснюється через IP-адресу.

Детальніше

Починаючи від 1083 ₴ на рік

Ukrnames Code Signing SSL

Code Signing SSL

Призначений для підпису програмного коду додатків. Процедура реєстрації аналогічна отриманню SSL-сертифікату BusinessTrust. Доступний для реєстрації приватним та юридичним особам.

Детальніше

Починаючи від 11979 ₴ на рік

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість