Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Domain SSL

GoGetSSL Domain SSL

Хороший рівень
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Сертифікат на домен для сайту: все, що потрібно знати

Придбати SSL-сертифікат для домену зовсім не проблема. На сьогоднішній день безліч компаній надають цифрові підписи сайту, які забезпечують криптозахист серверу від шахрайства і фішингу. Діє все за алгоритмом шифрування: дані користувача (номери карт, паролі, логіни та інше) шифруються спеціальним криптографічним алгоритмом. Компанія CHEAP SSL надає сертифікати SSL з алгоритмами шифрування SHA-2 і ECC.

Купити SSL-сертифікат на домен

Купити SSL-сертифікат для домену можна на нашому сайті - ми надаємо якісну продукцію від відомого європейського бренду GoGetSSL®, яка реєструє цифрові підписи сайту на базі Sectigo SA (в минулому – Comodo CA). Процес реєстрації максимально автоматизований і зручний, так що встановити доменний сертифікат можна відразу після перевірки домену. Працюючи з нами, ви отримуєте ряд переваг:

 • Можливість повернути гроші протягом 30 днів, якщо вам не подобається якість.
 • Бонусні програми: можемо зробити ціну нижче, якщо знайшли дешевший варіант.
 • Надання в подарунок анімованого логотипу довіри.
 • Підвищення рейтингів сайту в пошукових системах.
 • Висока сумісність з браузерами і робота навіть зі смартфона.
 • Миттєве отримання після невеликої перевірки домену (3-5 хвилин).
 • Можливість безкоштовного перевидання і гарантія в 50000 USD.

Таке посвідчення сайту відмінно впорається із зовнішніми загрозами витоку даних клієнтів. Купити сертифікат SSL для домену можна швидко і без довгої верифікації.

Сертифікат SSL для захисту домену

У чому ж особливості сертифікату SSL для домену? Основне завдання такого «посвідчення» безпеки сайту укладена в захисті одного доменного імені від інтернет-шахрайства. Він широко використовується на односторінкових сайтах або сервісах з невеликою кількістю сторінок. Встановити можна також на поштові сервери. SSL-сертифікат на домен початкового рівня прекрасно впорається з проблемами фішингу та витоку даних: при спробі вилучення інформації, недоброзичливці отримують набір не систематизованих знаків, завдяки алгоритмам хешування.

Такі сертифікати надаються з символом зеленого замку, який відображається на адресному рядку браузеру. Символ свідчить про наявність цифрового підпису сайту і його повній безпеці, захищеності (сумісність 99,6% з браузерами і пристроями) – це значно підвищує рівень довіри клієнта, відповідно і трафік сайту.

Використовувати сертифікат SSL для домену для кількох сайтів не представляється можливим, тому що особливість такого варіанту - захист одного доменного імені (без піддоменів). Але перевага даного типу - досить низька ціна.

Ціна на SSL-сертифікат для домену

Як уже згадувалося вище, доменний сертифікат є самим бюджетним варіантом для захисту одного домену. Ціна на такий цифровий підпис сайту починається від 370 ₴/рік. Мінімальний термін оформлення - 12 місяців. Якщо вам потрібно спочатку переконатися в якості товару, ви можете скористатися пробним безкоштовним сертифікатом на базі Domain SSL, який є аналогічним в функціоналі. Термін його дії - 90 днів, а після пробного періоду його можна перевидати на платній основі для свого доменного імені.

Наша бонусна програма показує лояльність і зацікавленість в клієнтах. У разі, коли ви знайшли дешевший варіант - повідомте нам, і ми знизимо ціну, щоб ваше придбання було найбільш приємним. Купуйте кращі сертифікати Domain SSL від всесвітньо відомого бренду GoGetSSL® на сайті CHEAP SSL – вигідні пропозиції вже чекають на вас!

Ви також можете купити - Multi-domain (Мультидоменний) SSL-сертифікат.

 • Ukrnames info

  Значок Site Seal

  Ми пропонуємо сертифікати Domain SSL з різними варіантами лого довіри GoGetSSL Site SealSite Seal, в тому числі в статичної і анімованої версіях. Будь-яка з них відмінно доповнить дизайн вашого сайту. Логотип від авторитетного реєстратора викличе довіру у ваших постійних і нових відвідувачів. Рекомендуємо встановити значок на всі сторінки вашого сайту або на основні. Це може бути анкета зворотнього зв'язку, сторінка замовлення, корзина і інші.

 • Ukrnames info

  SSL за 5 хвилин

  Domain SSL доступний для реєстрації приватним та юридичним особам, а також державним установам. Для отримання SSL-сертифікату не потрібні документи. Ми видамо його через 5 хвилин після того, як ви підтвердите право на домен. Вибирайте зручний спосіб: за допомогою стандартного електронного листа ([email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]), через DNS CHAME.

 • Ukrnames info

  Підвищення рейтингу сайту в Google

  Оновлення алгоритмів пошуку Google принесли приємні новини власникам сайтів з довіреними SSL-сертифікатами. Рейтинг таких сайтів виріс, що позитивно вплинуло на результати пошукової видачі. Реєстрація сертифікату - легальний і найпростіший метод збільшення трафіку.

 • Ukrnames info

  Висока SSL-сумісність

  Існують два ключові критерії професійних SSL-сертифікатів - це реєстрація в довіреному центрі сертифікації і повна сумісність з затребуваними браузерами, а також серверними платформами і мобільними пристроями. Рівень сумісності наших SSL-сертифікатів — 99,6%. Для досягнення ідеального результату рекомендуємо встановити проміжні (Intermediate) сертифікати.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість