Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого

RapidSSL WildCard

Середній рівень
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$10,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

RapidSSL WildCard: що це і кому знадобиться?

Для будь-якого сучасного ресурсу стала нормою наявність SSL-сертифікатів, а також використання протоколу HTTPS, що дозволяє залучити трафік на сайт. Для цієї мети найчастіше використовують підстановочний сертифікат RapidSSL WildCard, який забезпечує захист головного доменного імені, а також необмежену кількість субдоменів. Свою назву він отримав завдяки застосуванню універсального символу-замінника, яким замінюють конкретні піддомени.

Кому вигідно купити RapidSSL Wildcard від компанії CHEAPSSL?

Виходячи з особливості RapidSSL Wildcard, купити його варто для сайту, у якого велика кількість піддоменів. Така покупка допоможе захистити їх усіх одразу та забезпечить від злому зловмисниками. Тому такий продукт вигідно придбати у таких випадках:

 • хостинговим компаніям, які часто надають замовникам акаунти тестового типу;
 • власникам великих проектів, які використовують для всіляких елементів окремі піддомени;
 • веб-розробникам, які застосовують субдомени як платформу для тестування середовищ.

Також створенням окремих піддоменів, призначених для користувачів, займаються конструктори сайтів.

Принцип роботи сертифікату полягає у створенні зашифрованого каналу для повідомлення між веб-сервером і користувачами. Процес шифрування відбувається за допомогою ключів. Один із них знаходиться на сервері, а другий – у сертифікаті. Шифрування розпочнеться відразу після встановлення SSL-сертифікату.

Головні плюси сертифікату RapidSSL Wildcard

У порівнянні з аналогічними продуктами, користувач цього сертифікату отримує наступні переваги:

 • відсутність необхідності купівлі кількох сертифікатів для кожного субдомену, адже RapidSSL WildCard забезпечить захист необмеженій кількості піддоменів;
 • управління відрізняється простотою і не вимагає складного розгортання та оновлення безлічі окремих сертифікатів;
 • шифрування піддоменів окремо обійдеться значно дорожче за покупку даного сертифікату;
 • універсальність продукту полягає у сумісності практично з усіма браузерами та пристроями.

За допомогою цього сертифікату можна охопити кілька серверів відразу і переоформлювати за необхідності стільки разів, скільки потрібно. Якщо утриматися від його встановлення, можуть виникнути труднощі з ранжуванням, а користувачі можуть не заходити на сайт через статус небезпечного ресурсу.

RapidSSL Wildcard: ціна в Україні

Якщо потрібно придбати SSL-сертифікат, варто звернутися до CHEAPSSL. Тут покупцям запропонують широкий вибір якісного продукту, який забезпечить надійний захист даних. До плюсів такої співпраці можна віднести такі позитивні моменти:

 • відносно низька ціна сертифікату RapidSSL WildCard;
 • гарантоване повернення коштів у разі, якщо покупка не виправдає очікування;
 • автоматизована система, яка забезпечує отримання сертифікату протягом кількох хвилин.

При необхідності менеджери компанії підберуть відповідний варіант, залежно від характеристик, які повинен мати потрібний сертифікат. Використання RapidSSL Wildcard допоможе заощадити фінанси, час та зусилля, забезпечивши захист необмеженому числу субдоменів.

Щоб купити необхідний продукт, потрібно вибрати відповідний платіжний цикл, заповнити всі поля в онлайн-формі, вибрати спосіб оплати і оформити замовлення. Вся необхідна інформація незабаром надійде на електронну пошту покупця. У разі виникнення складнощів з оформленням зв'яжіться з менеджером.

 • Ukrnames info

  Сертифікат RapidSSL Wildcard

  SSL-сертифікати з підтримкою Wildcard захищають все піддомени, об'єднані одним доменом. Ключ CSR генерується в форматі *.domain.tld для Common name. Це забезпечить захист domain.tld, www.domain.tld і будь-якого іншого піддомену.

  Важливо: Wildcard SSL не забезпечує одночасний захист декількох рівнів. SSL-сертифікат одночасно підходить для *.domain.tld АБО *.sub.domain.tld, але не для *.*.domain.tld. Ми поставляємо Wildcard з безлімітним ліцензуванням. Це дає можливість в рамках первісної вартості встановлювати SSL-сертифікат на сервери без обмежень.

 • Ukrnames info

  Анімований Site Seal

  Ми поставляємо SSL-сертифікати з лого довіри в анімованому форматі. Це ефективний інструмент, здатний підвищити лояльність відвідувачів вашого веб-сайту і потенційних клієнтів. Рекомендуємо додати лого на часто відвідувані сторінки - це продемонструє захищеність даних користувача.

 • Ukrnames info

  Оперативна перевірка SSL

  Отримайте SSL-сертифікат за 5 хвилин, виконавши всього одну просту перевірку домену. Ви можете вибрати спосіб підтвердження прав на доменне ім'я: за допомогою запису DNS CNAME або стандартної перевірки email ([email protected], [email protected], [email protected], [email protected] або [email protected]).

 • Ukrnames info

  Зростання рейтингу сайту в Google

  Після оновлень пошукових алгоритмів Google сайти з довіреними SSL-сертифікатами підвищили свій рейтинг. Поліпшити позиції в пошуковій видачі і збільшити трафік - легальне і просте рішення для всіх, хто зареєструє Wildcard SSL. Ми вважаємо, що перевірені сайти і надалі отримуватимуть подібні преференції.

 • Ukrnames info

  Висока сумісність

  Ми поставляємо SSL-сертифікати з рівнем сумісності 99,6%. Це означає, що ваш сайт надійно захищений в більшості браузерів і гаджетів. Завдяки відмінному відображенню на всіх популярних браузерах і мобільних пристроях наш продукт - один з найбільш затребуваних для повсякденного використання.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість