Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Multi-domain SSL

GoGetSSL Multi-domain SSL

Хороший рівень
Доступні SAN елементи 2 SAN Включено 167  ₴ Додатково SAN 247 Максимально
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Доступно за додаткову плату
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Опис SSL-сертифікату

Хочете захистити всі свої сайти за допомогою одного сертифікату? Наш Multi-Domain SSL, який успішно використовується в 212 країнах, готовий довести, що це зручно і вигідно для бізнесу і різних організацій. Багатодоменний сертифікат SSL використовує один CSR, один ключ і функціонує на базі однієї IP-адреси або технології SNI. Сертифікат здатний забезпечити безпеку до 250 SAN-елементам: доменам, субдоменам і IP-адресам.

У вартість продукту входять один домен з CSR і два елементи SAN. У вас є можливість збільшити їх кількість за додаткову плату. Наша компанія надає необмежену кількість безкоштовних перевидань і ліцензування сервера. 30-денний гарантійний період дасть можливість оцінити всі переваги продукту. Якщо сертифікат не підійшов, скористайтеся процедурою повернення - ми повернемо вам кошти на карту або розрахунковий рахунок.

Мультидоменний SSL-сертифікат

Багато компаній активно користуються різними інтернет-ресурсами. Для тих організацій, які володіють кількома доменами, придбання мультидоменного SSL-сертифіката стане відмінним рішенням. Це дозволяє вирішити відразу кілька проблем:

1. Мінімізувати витрати часу. Набагато простіше один раз продовжити мультидоменний сертифікат, ніж окремо продовжувати SSL для кожного ресурсу. Таким чином, співробітникові, контролюючому ці питання, не доведеться витрачати багато часу на кілька однотипних процедур.

2. Економити фінанси. Придбання єдиного сертифікату і його продовження коштує набагато менше, ніж покупка декількох SSL. При цьому, якщо виникне така необхідність, можна легко підключити додаткові домени до існуючого сертифікату.

При цьому рівень захисту даних залишається на високому рівні, а багато процесів спрощуються. У вас не виникне жодних проблем в управлінні сертифікатом, єдина система дозволяє врегулювати багато питань. Співробітникові компанії буде набагато простіше контролювати домени, підключені до єдиного SSL, ніж окремо налаштовувати різні сертифікати, перевіряти їх працездатність, забезпечувати своєчасне продовження.

Купити мультидоменний SSL-сертифікат: швидко і надійно

Компанія CHEAPSSL пропонує купити SSL-сертифікат. Ми пропонуємо мультидоменні варіанти, які відповідають всім стандартам і вимогам. Наші сертифікати проходять необхідні перевірки і забезпечують підвищений рівень безпеки.

Сертифікати, розраховані на декілька доменів, працюють за таким же принципом, як і будь-які інші. Їх головне завдання - забезпечити безпечне з'єднання між браузером і сайтом. SSL-certificate Multi-Domain передає всі дані в зашифрованій формі. Завдяки цьому відвідувач сайту може не турбуватися щодо конфіденційності інформації, спокійно вводити пароль, номер банківської карти та інші відомості.

Дізнатися сайт, який захищений мультидоменним сертифікатом SSL, дуже просто: в адресному рядку можна побачити позначення у вигляді замку. Фактично, таке позначення є гарантією безпеки ресурсу для клієнта, що позитивно впливає на репутацію компанії.

Замовити таку послугу у нас дуже просто. Щоб оформити мультидоменний сертифікат, досить залишити заявку. Ми проведемо швидку перевірку, яка займе всього кілька хвилин. При цьому для надання даної послуги не потрібні ніякі документи. Відразу після перевірки ви отримаєте сертифікат, до якого можна буде підключити потрібну кількість доменів. Тестовий період дозволяє розібратися з усіма перевагами послуги, не ризикуючи бюджетом компанії.

Скільки доменів захистить мультидоменний сертифікат?

Даний сертифікат працює на основі одного ключа і одного CSR. При цьому він здатний забезпечити безпеку не тільки доменам, але і субдоменам, IP-адресам, що є незаперечною перевагою.

Умови користування сертифікатом наступні:

 • в базовий пакет входить можливість підключення одного CSR і двох SAN;
 • при необхідності ця кількість може бути збільшена за додаткову плату (число необхідних підключень обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку).

Ми прагнемо зробити все, щоб ви залишилися максимально задоволені сервісом, надаємо послуги високої якості. Будь-яке питання можна вирішити в індивідуальному порядку. Наші сертифікати сумісні практично з усіма пристроями, системами і серверами, працюють стабільно і без збоїв. Продовження сертифікату відбувається одноразово для всіх доменів і субдоменів.

 • Ukrnames info

  Динамічний друк довіри

  Хочете продемонструвати інтернет-користувачам, що вашому веб-сайту можна довірити персональні дані і іншу конфіденційну інформацію? У цьому допоможе GoGetSSL Site SealTrustLogo Site Seal — доказ того, що ваш ресурс надійно захищений. Анімований логотип доступний в SVG-форматі. Встановіть цей динамічний друк на часто відвідувані сторінки - збільшіть рівень довіри сайту серед клієнтів!

 • Ukrnames info

  Швидка верифікація домену

  Ми готові видати криптографічний продукт SSL протягом п'яти хвилин. Перевірка доменів здійснюється за допомогою одного із запропонованих способів. Для отримання DV-сертифікату, який доступний для будь-якого користувача, не потрібно пред'являти документи про вашу компанію або організацію. Відразу після успішного завершення перевірки, ви можете встановити багатодоменний сертифікат SSL на необхідні пристрої і сервери.

 • Ukrnames info

  Опція UCC/SAN

  Сертифікат Multi-Domain від GoGetSSL® сумісний з системою MS Exchange і підтримує до 250 SAN-елементів. Два таких елемента і одне загальне ім'я (CN) включені в ціну товару.

  Важливий момент: сертифікати SAN SSL не передбачені для захисту двох варіантів сайтів одночасно: з www і без www. Для такої операції необхідні два SAN-елемента. Вони обробляють основний домен, субдомен або IP-адресу.

 • Ukrnames info

  Google SEO Booster

  Користувачів багатодоменного сертифікату чекає приємний бонус. За деякими даними, активні SSL-сертифікати здатні впливати на рейтинг сайту в пошуковій системі: ваш захищений веб-ресурс, публічний проект будуть займати більш високі позиції в Google, ніж неперевірені сайти.

 • Ukrnames info

  Підтримувані пристрої

  Мультидоменні сертифікати SSL відрізняються максимальним рівнем сумісності з усіма пристроями, браузерами і серверами. Цей показник становить 99,6%.

Схожі продукти

Multi-domain Wildcard Починаючи з 5412 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість