Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> Способи оплати SSL

Платежі/Повернення

100% зручності при розрахунку

CHEAPSSL® — це впевненість в надійності і безпеці, а ще - комфортна оплата. Вибирайте оптимальний платіжний інструмент:

  • грошовий переказ через банк. Розрахуватися таким способом можуть фізичні та юридичні особи, що зареєстровані в Україні. Якщо плануєте платіж через міжнародну систему SWIFT для іноземних підприємств, обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером. Обробка суми, що надійшла на рахунок, займає не більше двох робочих днів;
  • карта Visa/MasterCard. В онлайн-платежі бере участь процесингова компанія - ви можете вибрати оптимальну. Перевага способу полягає в тому, що операція відбувається відразу ж. Однак враховуйте невеликий відсоток комісії провайдеру за послугу.

Вам зручніше оплатити способом, якого немає серед перерахованих? Повідомте нам, і ми постараємося зробити його доступним.

100-відсоткове повернення вартості

Ми йдемо назустріч клієнтам, тому пропонуємо тривалий тестовий період: у вас є 30 днів з моменту активації SSL-сертифікату. Знайшли інший варіант або покупка стала неактуальною? Надсилайте заявку на повернення. Вона обробляється не більше 7 робочих днів з моменту зарахування. Після цього сума в повному обсязі надійде назад на карту або розрахунковий рахунок.

Повернення за куплений цифровий сертифікат не гарантоване тільки в одному випадку - при порушенні умов реєстрації SSL. Незаконне використання продукту, криптографічні атаки (атака посередника/Man in the middle), підроблені документи при оформленні — Certification Authority (центр сертифікації) це виявить і відкличе сертифікат.

100-відсоткова безпека даних банківської карти

Здійснюючи онлайн-оплату карткою, будьте впевнені, що зловмисники не зможуть отримати доступ до реквізитів. Це забезпечує вдосконалена перевірка, обробка і передача інформації в строго контрольованому закодованому середовищі.

Починаючи з введення номеру, карта та інші важливі дані (реєстраційні та ін.) повністю захищені. Інформація на сайті CHEAPSSL® не залишається, оскільки вона до нас не потрапляє. Операція проходить на сторінці системи електронних платежів, де гарантується конфіденційність даних.

Фінансова інформація обробляється строго у відповідності із вимогами PCI DSS. Це міжнародний стандарт безпеки для платіжних карт, в розробці якого брали участь корпорації Visa та MasterCard. Дані передаються по SSL-протоколам, що забезпечують безпечне з'єднання.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість