Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL BusinessTrust SAN

GoGetSSL BusinessTrust SAN

Хороший рівень
Доступні SAN елементи 2 SAN Включено 1850  ₴ Додатково SAN 247 Максимально
Видача за
1-3 дні
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$250,000 USD
Підтримка SAN
Доступно за додаткову плату
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Опис SSL-сертифікату

Наша компанія спільно з Sectigo CA розробила сертифікат BusinessTrust SAN, який дає можливість захистити паралельно до 250 імен доменів або субдоменів. Секрет ефективності цього продукту - у використанні надійних методів шифрування: ЕСС і криптографічного алгоритму SHA-2.

Наш сертифікат BusinessTrust SAN з необмеженою кількістю безкоштовних перевидань підійде для встановлення на всіх необхідних для вашого бізнесу серверах. Таким чином, процес зміни доменів або субдоменів не вимагає додаткової оплати.

Криптографічний продукт BusinessTrust SAN сумісний з усіма популярними браузерами (наприклад, Chrome, Opera, Safari, Explorer, Firefox), серверним програмним забезпеченням і різними пристроями (настільними і мобільними). Якщо з якої-небудь причини сертифікат вам не підійшов - 30-денна гарантія передбачає повернення грошових коштів.

 • Ukrnames info

  SSL TrustLogo

  Ваш веб-сервіс повинен викликати у відвідувачів довіру з першого погляду. Потенційний клієнт хоче переконатися, що будь-яка виконана на цьому сайті операція (введення персональних даних, реєстрація, онлайн-оплата) — максимально безпечний і захищений від кібершахраїв процес. Тому SSL-сертифікат захисту поставляється з динамічною печаткою сайту, так званою GoGetSSL Site SealSite Seal, яку можна розмістити на основних сторінках (в контактній формі або корзині). Елемент доступний на прозорому фоні - він відповідає електронним майданчикам з різним дизайном. Хочете побачити, як виглядає мітка SSL-сертифікату? Рекомендуємо переглянути приклад друку від нашої компанії.

 • Ukrnames info

  SAN SSL (мультидоменний)

  Мультидоменні SSL-сертифікати відомі ще і під іншими назвами: SAN (тобто альтернативне ім'я суб'єкта) і UCC (сертифікат уніфікованого зв'язку). Їх мета - забезпечити надійний захист від різних атак і шахрайства відразу декільком вашим сайтам. Простими словами, ви можете використовувати один сертифікат з 250 елементами SAN, щоб захистити до 250 доменів або субдоменів.

  Цей криптографічний продукт передбачений і для використання з програмним продуктом Exchange.

 • Ukrnames info

  Швидка перевірка

  Мультидоменний сертифікат BusinessTrust SAN SSL користується максимальним рівнем довіри серед клієнтів. Він дає можливість вказувати назву компанії на власних субдоменах і веб-сайтах. Для отримання мультидоменного продукту GoGetSSL потрібно підтвердити робочий номер телефону за допомогою одного з призначених для цього методів. Під час цієї перевірки, як правило, не потрібно надавати жодних додаткових документів. Щоб процес валідації та отримання сертифікату пройшов максимально оперативно, радимо вказати LEI-код (ідентифікатор юридичної особи) або DUNS-номер. В середньому для перевірки потрібні 1-3 робочих дня.

 • Ukrnames info

  Підвищіть рейтинг в Google

  SSL-сертифікати - це спосіб не тільки надійно захистити ваш веб-сайт, а й підвищити його популярність в пошуковику. За нашими спостереженнями, перевірені організації, які володіють дійсними і активними SSL-сертифікатами всіх типів (наприклад, з перевіркою домену, бізнесу або розширеної процедурою перевірки) в Google мають більш високий рейтинг, ніж неперевірені ресурси.

 • Ukrnames info

  Преміум-сумісність

  Наші криптографічні продукти BusinessTrust SAN SSL для перевірки бізнесу сумісні з мобільними і настільними пристроями, браузерами на 99,6%. Ваша діяльність і персональні дані ваших клієнтів отримають максимальний захист і гарантовану конфіденційність.

Схожі продукти

BusinessTrust Починаючи з 1804 ₴ Детальніше
BusinessTrust EV Починаючи з 3608 ₴ Детальніше
BusinessTrust EV SAN Починаючи з 5648 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість