Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL BusinessTrust

GoGetSSL BusinessTrust

Хороший рівень
Видача за
1-3 дні
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$250,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Особливості SSL-сертифікату

BusinessTrust SSL — наш сертифікат для юридичних осіб, створений у партнерстві з всесвітньо відомим реєстратором Sectigo CA. 256-бітне шифрування і надійні алгоритми ECC/SHA — все передбачено для поліпшеного захисту сайту будь-якого бізнес-проекту.

GoGetSSL — перша компанія, яка використовує LEI-коди при перевірці, що прискорює процедуру. Таким чином, ви зможете отримати SSL-сертифікат за один робочий день. Наш продукт сумісний з 99,6% браузерів, а також мобільних пристроїв. Отримайте SSL-сертифікат преміального рівня за оптимальною вартістю.

Перед реєстрацією сертифікату ми перевіряємо компанію: її назва, телефонний номер і адресу. Ці дані дублюються в сертифікаті, що підвищує довіру до сайту і бренду в цілому. BusinessTrust SSL захищає публічні IP-адреси. Ми не обмежуємо кількість перевидань і не вимагаємо доплати за це. Встановлюйте SSL на всі потрібні вам сервери. Пропонуємо 30-денну гарантію: протягом цього періоду ми готові повернути гроші, якщо вам що-небудь не сподобається.

 • Ukrnames info

  Site Seal для сайту компанії

  Пропонуємо логотип довіри, який буде відображатися в адресному рядку перед посиланням на ваш сайт. GoGetSSL Site SealSite Seal збільшує лояльність відвідувачів вашого сайту і підкреслює високу безпеку зберігання даних користувача. Довіряючи сайту, ваша цільова аудиторія довіряє компанії і її продукту. Це простий і природний метод збільшення конверсії.

 • Ukrnames info

  Трьохетапна перевірка

  Для отримання SSL-сертифікату вам потрібно підтвердити право на доменне ім'я за email або одним з альтернативних способів. Наступний етап - перевірка компанії за базою даних QIIS (Government) або за номерами LEI/DUNS. Після цього достатньо прийняти автоматичний виклик для підтвердження телефонного номера. Залишилися питання? Зв'яжіться з представником нашої компанії.

 • Ukrnames info

  Зростання SEO-показників

  Зміна пошукових алгоритмів Google принесла хороші новини власникам сайтів з SSL-сертифікатами. Підвищення довіри призвело до зростання позицій в пошуковій видачі. Реєстрація BusinessTrust SSL — простий і цілком легальний спосіб звичайного SEO-просування сайту.

 • Ukrnames info

  Висока сумісність

  Збільшення надійності шифрування - основна функція SSL-сертифікату. Крім цього, він гарантує сумісність з популярними браузерами та мобільними пристроями. Показник для BusinessTrust — 99,6%.

Схожі продукти

BusinessTrust EV Починаючи з 3608 ₴ Детальніше
BusinessTrust EV SAN Починаючи з 5648 ₴ Детальніше
BusinessTrust SAN Починаючи з 3608 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість