Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> Sectigo (Comodo) Positive SSL

Sectigo (Comodo) Positive SSL

Середній рівень
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Sectigo (Comodo) Positive SSL – ефективний сертифікат за вигідною ціною

Завдяки простоті експлуатації та високої ефективності, фізособи та організації обирають Sectigo (Comodo) Positive SSL. Він відрізняється одним із найвищих показників сумісності з різними браузерами та простим швидким встановленням. Його завданням є підтвердження та захист доменного імені. Процедура перевірки при випуску максимально спрощена і не вимагає надсилання документальних підтверджень.

Чому варто купити Sectigo (Comodo) Positive SSL-сертифікат від компанії CHEAPSSL?

На відміну від сертифікатів з 1024-бітним ключом шифрування, він використовує для захисту ключі промислового типу, довжина яких складає 2048-біт, що ускладнює процес злому. Саме шифрування у Comodo Positive SSL може бути 128 або 256-бітним, залежно від побажання клієнта, при цьому останній варіант відноситься до найнадійніших способів захисту даних. Для невеликих сайтів з малою кількістю операцій, пов'язаних з фінансами, буде достатньо 128-бітного шифрування.

Щоб зрозуміти, як працює Sectigo Positive SSL, що це і кому потрібен, слід розібратися з протоколом SSL. У перекладі ця абревіатура означає «рівень захищених сокетів», а використання такого проколу зустрічається повсюдно. Він зберігає приватність особистих даних, якою обмінюються браузери та веб-сервери за допомогою шифрованого з'єднання.

Після встановлення SSL-сертифікату передача даних здійснюється через HTTPS-з'єднання, що підтримує шифрування. Таким чином, забезпечується надійний захист даних від зловмисників, що особливо важливо для таких ресурсів, як інтернет-магазин, сайт з високою відвідуваністю та активною реєстрацією користувачів та ін.

Comodo Positive SSL-сертифікат та його переваги

До причин, чому варто купити Sectigo Positive SSL, можна віднести такі переваги, які має цей сертифікат:

 • покупка не вимагає надання документів, достатньо підтвердити право володіння доменом за допомогою електронного листа;
 • покупець отримує печатку довіри Comodo, яка є підтвердженням безпечного з'єднання та захисту особистих даних відвідувачів;
 • замок зеленого кольору та захищений протокол https відображатиметься у 99,6% існуючих браузерів;
 • перевипуск Positive SSL Comodo при виявленні некоректної роботи або втрати приватного ключа здійснюється безкоштовно.

Цей продукт підтримує необмежену кількість серверних ліцензій, до того ж його можна використовувати для сайтів із національним доменом.

Sectigo (Comodo) Positive SSL: ціна в Україні

Сучасні користувачі ставляться з побоюванням до незахищених сайтів, боячись, що хтось захоче зламати їхній акаунт для крадіжки особистих даних. Щоб завоювати довіру відвідувачів, варто придбати Comodo Positive SSL, скориставшись послугами компанії CHEAPSSL. Тут клієнтам надають демократичні ціни на всі сертифікати, які здатні забезпечити надійний та ефективний захист передачі інформації.

Щоб оформити покупку, достатньо вказати необхідні дані, і незабаром сертифікат Sectigo Positive SSL буде в розпорядженні нового власника. Якщо покупець залишиться незадоволеним якістю чи роботою продукту, компанія гарантовано поверне гроші (у разі, якщо сертифікатом користувалися не довше 30 днів). На сайті можна оформити покупку на необхідний термін, вибравши потрібний варіант із представленого переліку. Якщо виникли сумніви щодо правильності вибору або необхідно уточнити деталі покупки, зв'яжіться з менеджером за допомогою онлайн-чату або за вказаними номерами телефонів.

 • Ukrnames info

  Site Seal для сайту компанії

  Пропонуємо логотип довіри, який буде відображатися в адресному рядку перед посиланням на ваш сайт. Site Seal збільшує лояльність відвідувачів вашого сайту і підкреслює високу безпеку зберігання даних користувача. Довіряючи сайту, ваша цільова аудиторія довіряє компанії і її продукту. Це простий і природний метод збільшення конверсії.

 • Ukrnames info

  Трьохетапна перевірка

  Для отримання SSL-сертифікату вам потрібно підтвердити право на доменне ім'я за email або одним з альтернативних способів. Наступний етап - перевірка компанії за базою даних QIIS (Government) або за номерами LEI/DUNS. Після цього достатньо прийняти автоматичний виклик для підтвердження телефонного номера. Залишилися питання? Зв'яжіться з представником нашої компанії.

 • Ukrnames info

  Зростання SEO-показників

  Зміна пошукових алгоритмів Google принесла хороші новини власникам сайтів з SSL-сертифікатами. Підвищення довіри призвело до зростання позицій в пошуковій видачі. Реєстрація Sectigo PositiveSSL — простий і цілком легальний спосіб звичайного SEO-просування сайту.

 • Ukrnames info

  Висока сумісність

  Збільшення надійності шифрування - основна функція SSL-сертифікату. Крім цього, він гарантує сумісність з популярними браузерами та мобільними пристроями. Показник для Sectigo (Comodo) Positive SSL — 99,6%.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість