Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL безкоштовний SSL

GoGetSSL Unlimited Free SSL

Середній рівень
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Опис SSL-сертифікату

Хочете отримати SSL-сертифікат безкоштовно?
Вибирайте Unlimited Free SSL. Його можна зареєструвати на 90 днів без оплати. Він підходить в якості тимчасового рішення: коли SSL-сертифікат потрібен вам ненадовго або ви з якої-небудь причини не можете швидко отримати платний сертифікат з більш високим рівнем довіри.

Характеристики Unlimited Free SSL з алгоритмами шифрування SHA-2 и ECC відповідають сертифікату DomainSSL. Це означає, що його можна оформити швидко і без документів. Закінчився 90-денний термін дії, а сертифікат вам ще потрібен? Ви можете просто перевипустити його для цього ж домену. Якщо необхідний SSL-сертифікат з тривалим терміном дії, оформіть платний DomainSSL з мінімальними періодом реєстрації 12 місяців.

Навіщо потрібні безкоштовні SSL-сертифікати

Спочатку SSL-сертифікат має одну мету використання - захист даних від шахрайства і витоку. Він діє як якесь посвідчення сайту, яке говорить про його надійність і безпеку. Такі веб-ресурси, що мають унікальний цифровий підпис, є захищеними від злому інформації, тому що всі дані повністю зашифровані між сайтом та відвідувачем. Можна сміливо вносити номера карт, паролі, пошти тощо.

Навіщо ж мати саме безкоштовні сертифікати? Вартість цифрового підпису може бути не по кишені для деяких людей. Комусь потрібно переконатися в якості і дієвості сертифікату, а комусь потрібен лише тимчасовий захист. Саме в таких випадках слід замовити безкоштовний SSL-сертифікат для сайту. Його дія триватиме 90 днів, для тих, кому потрібне тимчасове рішення. За цей час можна також ознайомитися з принципом його дії і алгоритмом захисту.

Причин оформити безкоштовний варіант може бути багато, адже такий сертифікат економить гроші і дозволяє 90 днів захищати свій сайт від шахраїв.

Як отримати сертифікат SSL безкоштовно

Що дає такий сертифікат? Купити безкоштовний SSL-сертифікат означає придбати стандартний файл захисту сайту з початковим рівнем на певний період часу. Сертифікат видається, але за період користування його можна безкоштовно перевидати. Гарантія такого сертифікату оцінюється в 50000 USD. Щоб оформити безкоштовний сертифікат, можна подати заявку на спеціальному сервісі надання захисних файлів. Послуги надають не всі компанії, так що знайти підходящу не так просто. Free SSL-сертифікат за системою GoGetSSL® – надає можливість кращих послуг в сфері криптографічного шифрування алгоритмами SHA-2 і ECC. Такий варіант можна отримати за 3-5 хвилин, з однією невеликою перевіркою. Документи для верифікації особистості і сайту не потрібні, як і надання додаткової інформації, прав на домен та іншого.

Де взяти безкоштовний SSL-сертифікат?

Наш сервіс CHEAP SSL надає безкоштовні цифрові підписи сайту для бажаючих. Заявку можна оформити і замовити з миттєвим отриманням: потрібна лише одна перевірка домену і ви отримуєте ваш сертифікат за 3-5 хвилин.

Цікаво знати! Компанія CHEAP SSL надає сертифікати від європейського бренду GoGetSSL® латвійської компанії EnVers Group на базі Sectigo SA (в минулому – Comodo CA), які є лідерами в сфері цифрових сертифікатів. У нас більше 1300000 виданих сертифікатів, 88000 задоволених клієнтів і безліч партнерів по всьому світу з 223 країн!

Щоб отримати безкоштовне посвідчення, ви можете скористатися сервісами Let's Encrypt або Cloudflare, але наш сайт пропонує вам кращі умови придбання підпису. Замовивши безкоштовний сертифікат у нас, ви отримуєте ряд переваг:

 • додатковий логотип довіри;
 • підвищення рейтингів в Гуглі, так як сертифіковані сайти є більш надійними;
 • високу сумісність;
 • швидку перевірку домену.

Також отримуючи наш сертифікат, ви гарантовано будете захищені за програмою DOMAIN SSL протягом 90 днів. Після закінчення цього терміну ми можемо продовжити дію на платній основі на термін від 12 місяців. Оформляйте безкоштовний цифровий підпис сайту і забудьте про шахраїв, витік даних на три місяці, отримуючи криптозахист вищого рівня від CHEAP SSL.

 • Ukrnames info

  Лого довіри. Покажіть, що ваш сайт безпечний

  Разом з Unlimited Free SSL ми безкоштовно надаємо GoGetSSL Site Sealлого довіри для встановлення на сайті. Це символ, який приверне увагу відвідувачів і продемонструє, що сайт безпечний, а інтернет-з'єднання зашифровано. Дані користувача знаходяться під надійним захистом.

 • Ukrnames info

  Перевірка домену

  Безкоштовний SSL-сертифікат доступний приватним та юридичним особам. Він підтверджує достовірність доменного імені. Зареєструвати Unlimited Free SSL можна без документів. Просто підтвердіть свої права на домен через email або DNS-запис. Ви зможете вибрати зручний спосіб підтвердження в процесі реєстрації.

 • Ukrnames info

  Google SEO Booster

  Зміцніть свої позиції: сайти з SSL-сертифікатами відрізняються більш високим рейтингом в пошуковій системі Google і можуть претендувати на вигідні місця у видачі. Unlimited Free SSL не тільки підтвердить безпеку вашого сайту, але і дасть вам додаткові переваги.

 • Ukrnames info

  Відмінна сумісність

  Кожен центр реєстрації має власний набір сумісності SSL-сертифікату з програмним забезпеченням. Unlimited Free SSL сумісний з 99,5% додатків для персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість