Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL EV Code Signing SSL

GoGetSSL EV Code Signing SSL

Відмінний рівень
З перевіркою
компанії
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$1,500,000 USD
Ukrnames icon
Розширена перевірка
с сервисом SmartScreen®

Опис SSL-сертифікату

Сертифікат GoGetSSL® для підпису коду - криптографічний продукт, який користується популярністю серед розробників і видавців ПЗ з усього світу. Він відповідає за високу репутацію створеної вами програми в системі захисту Microsoft SmartScreen. Сертифікат підпису коду свідчить потенційному користувачеві вашого ПЗ, що перед ним - перевірений, захищений і безпечний для встановлення і використання файл.

Продукт EV Code Signing SSL здатний захистити більшість типів переносимих виконуваних файлів, наприклад .dll, .exe, .cab, .ocx, за допомогою 32- і 64-бітних підписів. Сертифікат підпису коду - надійний доказ того, що розроблене вами програмне забезпечення доставлено користувачеві в справжній, цілісній і вихідній версії.

Закритий ключ сертифікату підпису коду від GoGetSSL® поставляється за допомогою USB-токену - ми відправляємо його поштою.

Вигідна покупка GoGetSSL EV Code Signing SSL в компанії CHEAPSSL

EV Code Signing SSL – продукт від GoGetSSL, який був розроблений для створення підпису коду. Його часто використовують розробники ПЗ і сайтів в різних країнах світу. Завдяки йому можна отримати перевірену інформацію про розробника у вигляді адреси та назви організації, підтвердження репутації за допомогою фільтра та інше.

Компанія CHEAPSSL займається реалізацією різних якісних і ефективних сертифікатів. Якщо буде потрібно придбати за розумну ціну EV Code Signing-сертифікат, варто зайти на сайт компанії і вибрати оптимальний варіант.

Для зручності клієнтів процес оформлення максимально спрощений, тому не відніме багато часу. Буде потрібно заповнити необхідні форми, а також пройти процес підтвердження особи, як і в аналогічних продуктах, які використовуються для створення підпису коду. Це допоможе забезпечити надійний захист продукту, що розробляється.

Переваги EV Code Signing SSL-сертифікату

Кожен сертифікат має свої переваги, які виділяють його на фоні аналогів. Це дозволяє власниками гідно оцінити продукт, що використовується.

Серед плюсів GoGetSSL EV Code Signing SSL варто виділити такі основні переваги:

  • можливість використовувати 32- і 64-бітові підписи для більшості сайтів різних типів;
  • ключ надсилається клієнту на електронну пошту;
  • перевірка розширеного типу виключає будь-які способи фальсифікації завдяки отриманим від розробника даним.

Фільтр Microsoft SmartScreen сприяє максимально швидкому отриманню підтвердження про репутацію автора, а також допомагає користувачеві отримати інформацію про відсутність загрози від додатку або сайту.

SSL-сертифікат також відрізняється простотою в управлінні, тому не буде створювати труднощі власнику. Завдяки наявності підпису коду, ніхто не зможе змінити або доповнити ПЗ без відома його розробника. Упевнитися, що сторонні особи не змогли нічого зробити з вищевказаних дій, можна, перевіривши цілісність коду. Навіть в разі, якщо термін дії сертифіката закінчився, розробник просто позбавляється права залишати підписи на своїх продуктах, в той же час існуючі підписи продовжують діяти і служити захистом продукту.

Вартість EV Code Signing SSL-сертифікату в Україні

ПЗ можна купувати в спеціалізованих магазинах або ж завантажувати за допомогою інтернету, але в останньому випадку користувач дуже ризикує. Щоб захистити себе від вірусів і підробок, слід звернутися за допомогою в компанію CHEAPSSL. Тут покупцям запропонують якісні сертифікати, серед яких можна знайти і GoGetSSL EV Code Signing SSL. Вартість цього продукту досить розумна і помітно нижче, ніж у інших продавців. При цьому ціна безпосередньо залежить від тривалості його дії, яку вибирає замовник у відповідності зі своїми вимогами і виділеним на покупку бюджетом. Такий спосіб дозволяє кожному покупцеві знайти відповідний для себе варіант. При необхідності можна продовжити термін дії підпису коду ще на один період.

Цей сертифікат допоможе надійно захистити розроблене програмне забезпечення або створені сайти від злому і крадіжки зловмисниками. У надійності цього продукту переконалося безліч авторів і компаній, тому попит на нього продовжує зростати. Щоб придбати сертифікат, потрібно зробити прості послідовні кроки і через кілька хвилин після оплати отримати свою покупку.

Adobe AIR Code Sign any Adobe Air Apllication

Mozilla Code Sign any Mozilla Object file

Apple Code Sign Apple Mac Software for MaxOS 9 and OSX

Java Code Sign any JAR applet. Designed for Java applications, desktop and mobile devices

Microsoft Authenticode Code Sign any Microsoft format (32 and 64 bit) .dll, .ocx, .exe, .msi, .cab and kernel software

Microsoft Office Code Sign any MS office Marcro or VBA (Visual Basic for applications) file.

Microsoft Silverlight Sigh any Microsoft Silverlight application or XAF file

Compatible with Windows 8/10

  • Ukrnames info

    Розширена перевірка

    Сертифікат GoGetSSL® — інноваційний інструмент підпису коду. Він довів свою ефективність і відрізняється високим рівнем довіри в системі Windows SmartScreen. Тому ми надаємо цей продукт тільки після розширеної перевірки компанії. Номер службового телефону і інша інформація про вашу організацію перевіряється через «Жовті сторінки», базу даних уряду та інші аналогічні ресурси QIIS.

    Зворотній дзвінок (callback) здійснюється представниками нашого центру сертифікації. Перевірка компанії займає кілька робочих днів.

Схожі продукти

Code Signing SSL Починаючи з 11979 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість