Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL BusinessTrust Wildcard

GoGetSSL BusinessTrust Wildcard

Хороший рівень
Видача за
1-3 дні
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Особливості SSL-сертифікату

BusinessTrust Wildcard SSL — рішення для компаній, що підкреслює їх роботу в легальному полі. Для реєстрації юридичній особі потрібно підтвердити назву, адресу та номер телефону. Ми видаємо SSL-сертифікати на основі кореневих сертифікатів світового лідера і партнера нашої компанії — Sectigo CA. Це робить наш продукт сумісним з 99,6% браузерів, серверних програм і мобільних пристроїв. Щоб відсіяти всі ваші сумніви, ми поставляємо SSL з гарантією $250 тис., а також з 30-денним зобов'язанням повернути гроші, якщо вам щось не сподобається.

Wildcard SSL захищає безлімітну кількість субдоменів вашого головного домену на будь-яких серверах, IP-адресах і пристроях. Дозволено одночасне використання алгоритмів ECC і SHA для максимального захисту сайту. Кожен SSL-протокол ми поставляємо з необмеженою кількістю безкоштовних перевидань і технічною підтримкою 24/7.

 • Ukrnames info

  Комплексний захист субдоменів

  Ми створили цей продукт, щоб ви могли захистити всі піддомени в межах основного домену. Чимало власників сайтів використовують піддомени для захисту клієнтських даних або покупок (my.domain.tld; cart.domain.tld; shopping.domain.tld), для email-служб (mail.domain.tld; autodiscover.domain.tld), а також інших цілей.

  Якщо використовувати для кожного з субдоменів стандартний SSL, вам доведеться керувати набором CSR/приватних ключів, відстежувати дати дії сертифікатів і бронювати величезну кількість IP-адрес (якщо не впроваджено технологію SNI). Наш продукт позбавляє від цих проблем: вам достатньо мати один CSR.

 • Ukrnames info

  Верифікація компанії

  Пройдіть перевірку вашої компанії для отримання сертифікату OV Wildcard. Потрібно підтвердити назву, телефонний номер і адресу фірми. Відвідувачам будуть доступні ці дані при натисканні на зображенні зеленого замку в адресному рядку браузеру. Це викличе довіру до вашої компанії і може вплинути на зростання конверсії. Верифікація займає від 3 днів: конкретний термін залежить від ситуації в регіоні. Ви можете зареєструвати SSL-сертифікат, використовуючи код ідентифікації юридичних осіб LEI. Наша компанія - офіційний реєстраційний агент GLEIF.

 • Ukrnames info

  Логотип довіри

  Ми поставляємо BusinessTrust Wildcard SSL в комплекті з логотипом довіри GoGetSSL Site SealSite Seal. Встановіть його на сайт: це займе кілька хвилин і забезпечить довіру з боку відвідувачів. Це простий спосіб збільшення цінності вашого бренду і його продукту. Ми знаємо, що сучасні клієнти звертають увагу на такі візуальні ідентифікатори при виборі постачальника або партнера.

 • Ukrnames info

  Зростання позицій сайту в Google

  Сайти, що ранжируються в пошуковій системі Google, отримують більше преференцій при наявності SSL-сертифікатів від довіреного центру сертифікації в порівнянні з сайтами без сертифікатів. Покращуйте SEO-показники вашого проекту просто і легально.

 • Ukrnames info

  Висока SSL-сумісність

  В основі GoGetSSL BusinessTrust Wildcard — кореневий сертифікат Sectigo (до ребрендингу — Comodo CA), який гарантує максимальну сумісність вашого SSL-сертифікату з поширеними браузерними програмами. Рівень сумісності 99,6% вважається одним з найбільш високих. Це гарантує доступність вашого сайту для всіх зацікавлених відвідувачів.

Схожі продукти

BusinessTrust Починаючи з 1804 ₴ Детальніше
BusinessTrust EV Починаючи з 3608 ₴ Детальніше
BusinessTrust EV SAN Починаючи з 5648 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість