Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Multi-domain Wildcard

GoGetSSL Multi-domain Wildcard

Хороший рівень
Доступні SAN елементи 2 SAN Включено 1480  ₴ Додатково SAN 247 Максимально
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Доступно за додаткову плату
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Особливості SSL-сертифікату

Multi-Domain Wildcard — довірений SSL-сертифікат, який використовують в більш ніж 212 країнах. Він захищає до 250 компонентів мережі зберігання даних (SAN). У вартість сертифікату входять два елементи SAN і один домен з CSR. Відмовтеся від незручного використання декількох стандартних SSL-сертифікатів з великою кількістю CSR і закритими ключами. У Multi-Domain Wildcard - один CSR і ключ, і для нього досить використовувати тільки одну IP-адресу або технологію SNI.

SSL-сертифікат захищає публічні IP-адреси в якості елемента SAN, а також стандартні домени і піддомени. Це найбільш підходящий варіант для хостинг-провайдерів і корпоративних проектів. Вам доступні перевидання і ліцензування сервера без обмежень і доплати. Протягом перших 30 днів використання ми готові повернути гроші, якщо вам не сподобається послуга. Змінюйте або додавайте нові елементи до вашої SAN на будь-якому етапі.

Wildcard SSL-сертифікат - що це?

Забезпечення високих показників безпеки даних відвідувачів є одним з першорядних завдань творців будь-яких сайтів. Wildcard SSL-сертифікат для хостингу – один з кращих варіантів вирішення даного питання. Часто великі компанії і організації стикаються з досить серйозною проблемою: через велику кількість доменів і піддоменів забезпечення безпеки вимагає досить багато часу і коштів. Купувати окремі SSL-сертифікати незручно, до того ж, потрібно постійно контролювати стабільність їх роботи і своєчасне продовження. Набагато зручніше скористатися Wildcard SSL-сертифікатом, який має низку особливостей. Серед його переваг:

1. Може захищати як домен, так і його піддомени. При цьому в майбутньому можна буде додатково збільшити число захищених підключень за потреби.

2. Може працювати з піддоменами, розміщеними на різних серверах. Налаштування проводиться індивідуально.

Таким чином, розібратися з тим, що таке Wildcard SSL-сертифікат, зовсім нескладно. Він виконує ті ж завдання, що і інші типи сертифікатів, але для більшої кількості доменів і піддоменів. Завдяки його використанню:

 • покращиться репутація компанії в очах клієнтів;
 • в адресному рядку будь-якого інтернет-ресурсу організації з'явиться позначення у вигляді замку, яке гарантує безпеку даних.

Зараз подібні послуги набувають великої популярності у всьому світі.

Wildcard SSL-сертифікат для хостингу - купити на сайті CHEAPSSL

Ми пропонуємо купити SSL-сертифікат для хостингу в Україні. У нас найкращі умови для корпоративних і приватних клієнтів. Підключення відбувається максимально швидко, перевірки займають мінімальну кількість часу.

Щоб купити SSL-сертифікат для сайту у нас, вам не потрібно надавати жодних специфічних даних. Єдине, що знадобиться зробити - це підтвердити право користуватися конкретним доменом. Ця процедура займає всього кілька хвилин. Надаємо декілька можливих варіантів підтвердження.

Сертифікат для хостингу можна встановлювати відразу після придбання. Ми надаємо тільки якісні послуги, допоможемо вам розібратися з особливостями встановлення. Надалі, якщо виникне необхідність продовження або перевипуску SSL-сертифікату Wildcard, ми зробимо це безкоштовно для вас. При цьому для всіх доменів або піддоменів дані операції проводяться одночасно, тому не доведеться витрачати багато часу.

Як встановити Wildcard SSL-сертифікат на хостинг

Часто саме процедура встановлення викликає багато запитань. Насправді, розібратися з нею нескладно. Встановлення проводиться вручну. Все, що потрібно зробити для цього - перейти в панель управління хостингом і провести ряд простих маніпуляцій.

Тип встановлення може відрізнятися для різних видів панелі управління. Наприклад, в ISPmanager потрібно перейти в розділ «SSL-сертифікати», а потім відкрити меню «Створити», де буде потрібно ввести необхідні дані. У більшості випадків вам буде потрібно вручну вводити всю необхідну інформацію. Ви дізнаєтеся її при покупці сертифікату. Відразу після швидкого ручного налаштування сертифікат почне працювати. У деяких випадках домени і піддомени може знадобитися підключати окремо.

Ви зможете розібратися в усіх особливостях роботи і підключення сертифікату впродовж пробного періоду. Співробітники нашої компанії вам з цим допоможуть. Ми надаємо всі необхідні гарантії.

 • Ukrnames info

  Анімований логотип довіри

  Ми поставляємо Multi-Domain Wildcard з анімованим зображенням зеленого замку в адресному рядку. Хочете підвищити рівень довіри з боку відвідувачів і клієнтів? Рекомендуємо використовувати наш GoGetSSL Site Sealтраст-логотип на найбільш відвідуваних сторінках сайту. Формат лого — SVG.

 • Ukrnames info

  Реєстрація без документів

  Для отримання SSL-сертифікату досить 5 хвилин. Multi-Domain Wildcard доступний приватним особам і компаніям без обмежень і перевірки документів. Необхідно підтвердити право власності на домен, вибравши один з трьох доступних методів перевірки.

 • Ukrnames info

  Опція UCC/SAN

  GoGetSSL Multi-Domain Wildcard захищає до 250 компонентів SAN. Кожен з них може обслуговувати основний домен, піддомен або IP-адресу. Для захисту версій адреси з www і без www потрібно два компонента SAN. У вартість сертифікату включено одне доменне ім'я і два SAN. Multi-Domain Wildcard взаємодіє з MS Exchange.

 • Ukrnames info

  Зростання SEO-показників

  Сайти, що використовують надійні SSL-сертифікати, отримали більш високі позиції в пошуковій видачі Google. Це стало відомо після чергового оновлення алгоритмів пошукової системи. Існує непідтверджена думку, що сертифікати з розширеною і бізнес-перевіркою можуть підняти рейтинг сайту ще вище. У будь-якому випадку наявність Multi-Domain Wildcard поліпшить SEO-показники вашого проекту - просто і абсолютно легально.

 • Ukrnames info

  Відмінна сумісність

  Користуйтеся SSL-сертифікатом, що володіє високою сумісністю з популярними браузерними програмами і мобільними пристроями. Рівень сумісності GoGetSSL Multi-Domain Wildcard — 99,6%. Це дуже високий показник.

Схожі продукти

Multi-domain SSL Починаючи з 1083 ₴ Детальніше
Wildcard SSL Починаючи з 2526 ₴ Детальніше
BusinessTrust Wildcard Починаючи з 6855 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість