Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL BusinessTrust EV

GoGetSSL BusinessTrust EV

Відмінний рівень
Видача за
1-5 днів
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$1,000,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Особливості SSL-сертифікату

Наш сертифікат BusinessTrust EV SSL розроблений в партнерстві з одним з найкращих центрів сертифікації — Sectigo (колишній Comodo CA). Ми пропонуємо його з гарантією $1 млн. Якщо вам щось не сподобалося протягом перших 30 днів використання — ми повернемо гроші незалежно від причини. Користуйтеся сертифікатом з безлімітними перевиданнями, ліцензуванням сервера без обмежень і найкращим варіантом логотипу довіри - зеленим адресним рядком. Ціна включає можливість використання алгоритмів ECC і SHA одночасно.

Зелений адресний рядок входить в ціну

EnVers Group SIA [LV]
https://cheapssl.com.ua

Наша компанія однією з перших почала користуватися LEI-кодами, які значно прискорюють процедуру видачі SSL-сертифікатів для компаній. Завдяки цьому в більшості випадків вам взагалі не потрібно надавати документи. За нашими даними, наявність BusinessTrust EV природним чином підвищує конверсію на 17,3%. Ми поставляємо сертифікати з логотипом довіри (Site Seal). Він збільшить лояльність і залученість ваших відвідувачів.

 • Ukrnames info

  Динамічний Site Seal

  Збільшуйте позитивний ефект присутності вашої компанії в інтернеті за допомогою цікавої опції динамічного ущільнення. Наш SSL-сертифікат дає можливість встановити GoGetSSL Site Sealлоготип довіри на найбільш затребувані сторінки сайту. Це може бути корзина, форма зворотного зв'язку, головна сторінка та ін. Ми поставляємо логотип довіри в анімованому варіанті. Формат — SVG.

 • Ukrnames info

  Сувора перевірка - висока довіра

  Ми проводимо максимальну перевірку вашої компанії за розширеною процедурою. Це дає можливість претендувати на гарантію в $1 млн і на адресний рядок зеленого кольору. Щоб перевірити дані (назва організації, адреса реєстрації, телефонний номер), центр сертифікації користується урядовими базами даних. Сертифікати EV SSL відрізняються найбільш ретельною перевіркою. Однак в той же час вони дійсно допоможуть збільшити конверсію і лояльність клієнтів. Ми підготували повний опис процедури розширеної перевірки.

 • Ukrnames info

  Поліпшення позицій в Google

  Всі сайти з SSL-сертифікатами отримують преференції при просуванні в Google. Це звичайне підвищення рейтингу і результатів видачі за підсумками пошукових запитів. На нашу думку, сертифікат з бізнес-підтвердженням отримує більше можливостей, особливо якщо порівнювати його зі звичайним SSL, що видається з простою перевіркою домену.

 • Ukrnames info

  Підтримка браузерів і пристроїв

  Безпека даних і з'єднання - ключове призначення SSL-сертифікату. Ми в GoGetSSL подбали також про сумісність: 99,6% популярних браузерів для десктопних і мобільних пристроїв підтримують BusinessTrust EV.

Схожі продукти

BusinessTrust Починаючи з 1804 ₴ Детальніше
BusinessTrust SAN Починаючи з 3608 ₴ Детальніше
BusinessTrust Wildcard Починаючи з 6855 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість