Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Code Signing SSL

GoGetSSL Code Signing SSL

Хороший рівень
З перевіркою
компанії
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$1,500,000 USD
Ukrnames icon
Розширена перевірка
только с EV CodeSigning

Опис SSL-сертифікату

Сертифікат підпису коду призначений для всіх розробників програмного забезпечення. Коли клієнт купує створене вами ПЗ на CD- або DVD-диску в офлайн-магазині, він впевнений, що перед ним - вихідна версія файлу: код не зазнавав змін з боку кібершахраїв.

Якщо ж покупка і завантаження програми або додатку здійснюється через інтернет, необхідно інформувати потенційних користувачів, що пропонований вами продукт - безпечний, надійний, не завдає шкоди електронним пристроям в процесі встановлення і використання.

З цим завданням впорається сертифікат Code Signing SSL. Він надає розробникам можливість використовувати власний підпис для маркування свого програмного забезпечення. При встановленні файлів користувач побачить дані про видавця програми (найменування компанії або ім'я розробника). Це позитивно впливає на підвищення рівня довіри і репутації вашого продукту.

Сертифікат дає можливість підписати 32-розрядні або 64-розрядні переносимі виконувані файли різних форматів (.exe, .cab, .dll, .csx і ПЗ режиму ядра).

GoGetSSL Code Signing SSL від компанії CHEAPSSL

Якщо необхідно купити GoGetSSL Code Signing SSL-сертифікат, слід звернутися в компанію CHEAPSSL. Він використовується при створенні підпису для програмного забезпечення, файлів або скриптів. Такий підпис допоможе ідентифікувати розробника і запобіжить зміну продукту в процесі використання зловмисниками.

Цей варіант захисту забезпечить створення довірчого ставлення користувача, і в подальшому можна буде спокійно завантажувати файли або програмне забезпечення. На сьогоднішній день сертифікат Code Signing є найбільш популярним і затребуваним продуктом, призначеним для підпису програмних кодів, а також для інших цілей. На сайті CHEAPSSL запропоновано безліч варіантів всіляких сертифікатів, серед яких можна знайти і Code Signing SSL. Завдяки його використанню забезпечується надійний захист продукту і авторського права розробника за рахунок створення унікального підпису. Процес застосування цього сертифікату відрізняється простотою і не викличе особливих труднощів у користувача.

У чому полягають переваги Code Signing SSL-сертифікату

Серед плюсів, які гарантує використання GoGetSSL Code Signing SSL, варто виділити наступне:

  • можливість засвідчити справжність джерела за допомогою цифрового підпису, який підтвердить, що програмне забезпечення випущено компанією або фізичною особою, зазначеною в сертифікаті;
  • допомога при необхідності упевнитися в цілісності коду, шляхом отримання підтвердження, що на поточний момент код ПЗ не зазнав змін, доповнень або не пошкоджено.

Крім переваги у вигляді регулярного прописування коду і забезпечення функцій, призначених для безпеки клієнта і його довіри, EV сертифікат Code Signing SSL також надає:

  • сувору перевірку особистості, адже такі сертифікати видаються виключно після достовірної ідентифікації видавця;
  • двофакторну аутентифікацію, яка полягає в закритих ключах, що зберігаються на зовнішньому апаратному токені (він потрібен для підпису коду, що забезпечує захист від експорту сертифікату або його використання сторонніми людьми).

Code Signing SSL-сертифікат: ціна в Україні

Щоб придбати сертифікат підпису коду, фізичним особам і індивідуальним підприємцям буде потрібно підтвердити свою особу за допомогою пакету документів. Для організацій буде достатньо наявності номеру DUNS і запису в онлайн-довідниках.

Вартість сертифікату, запропонованого на сайті компанії CHEAPSSL, різна і залежить від багатьох факторів. В першу чергу, вартість Code Signing SSL-сертифікату підбирається в залежності від необхідної тривалості терміну дії. Вибір замовник робить самостійно, в залежності від фінансових можливостей, а також необхідного періоду дії коду. Після закінчення дії сертифікату можливість підписувати нове ПЗ припиняється, але вже існуючі підписи залишаються активними і дійсними. Такий продукт дозволяє підписувати необмежену кількість додатків або файлів різних форматів.

Для захисту клієнтів компанія гарантовано поверне гроші в обмін на куплений товар в разі, якщо він не підійшов клієнту. Щоб купити SSL-сертифікат, потрібно вибрати підходящий за вартістю і терміном дії варіант, заповнити необхідні форми, здійснити оплату і незабаром замовник отримає свою покупку. Компанія пропонує найдоступніші в Україні ціни на сертифікати, які дозволять заощадити, до того ж чим більше період дії, тим нижче буде вартість.

Ті ж SSL, нове ім'я!

Adobe AIR Code Sign any Adobe Air Apllication

Mozilla Code Sign any Mozilla Object file

Apple Code Sign Apple Mac Software for MaxOS 9 and OSX

Java Code Sign any JAR applet. Designed for Java applications, desktop and mobile devices

Microsoft Authenticode Code Sign any Microsoft format (32 and 64 bit) .dll, .ocx, .exe, .msi, .cab and kernel software

Microsoft Office Code Sign any MS office Marcro or VBA (Visual Basic for applications) file.

Microsoft Silverlight Sigh any Microsoft Silverlight application or XAF file

Compatible with Windows 8/10

  • Ukrnames info

    Процес перевірки SSL

    Сертифікат Code Signing SSL доступний для фізичних і юридичних осіб і вимагає перевірки одержувача. Цей процес складається з декількох етапів: перевірка особи (за допомогою паспортних даних для приватних осіб або через урядові бази даних для комерційних організацій) і автоматичний зворотний виклик (callback) на перевірений номер телефону. Сертифікат видається протягом 3 робочих днів.

Схожі продукти

EV Code Signing SSL Починаючи з 8557 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість