Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL BusinessTrust EV SAN

GoGetSSL BusinessTrust EV SAN

Відмінний рівень
Доступні SAN елементи 2 SAN Включено 1850  ₴ Додатково SAN 247 Максимально
Видача за
1-5 днів
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$1,000,000 USD
Підтримка SAN
Доступно за додаткову плату
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Особливості SSL-сертифікату

GoGetSSL® — в числі перших провайдерів, які розробили SSL-сертифікати EV з прискореною процедурою перевірки за LEI-кодом. Одного дня досить, щоб отримати BusinessTrust EV SAN. Ми розробили цей сертифікат в партнерстві з міжнародним реєстратором, лідером ринку Sectigo (до перейменування — Comodo CA). Наш продукт успішно взаємодіє з 99,6% популярних браузерів (десктопних і мобільних версій), а також має гарантію в розмірі $1 млн. Якщо вам щось не сподобається протягом перших 30 днів використання - ми без зайвих питань повернемо гроші.

Зелений адресний рядок входить в ціну

EnVers Group SIA [LV]
https://cheapssl.com.ua

Отримайте SSL-сертифікат з зеленим адресним рядком. Це найефективніший і найпомітніший індикатор захисту, що викликає довіру клієнтів. За нашими даними, він може збільшити конверсію до 17,3% (в порівнянні з DV/OV SSL). Доступний захист до 250 компонентів SAN з використанням SHA або алгоритму хешування ECC.

 • Ukrnames info

  Мультидоменний SSL

  Ціна SSL-сертифікату включає два компонента SAN, один домен або піддомен з CSR. Будь-який з компонентів SAN здатний захищати домен веб-проекту або його піддомен. Гранична кількість SAN становить 250. Щоб захищати адресу сайту з www і без www, досить двох компонентів. Їх можна додавати і змінювати протягом усього періоду дії сертифіката.

 • Ukrnames info

  Логотип довіри

  Разом з SSL-сертифікатом ви отримуєте візуальний елемент, який миттєво ідентифікують відвідувачі сайту. Він підкреслює надійний захист особистих та інших даних, підвищує рівень довіри і в цілому створює позитивне враження. Встановлюйте GoGetSSL Site Sealлоготип довіри на найбільш відвідуваних сторінках. Це може бути головна, а також форма зворотнього зв'язку, корзина покупок, сторінка замовлення та інші.

 • Ukrnames info

  Перевірка одержувача

  EV (розширена перевірка) — можливість отримати максимальний рівень довіри до сайту, підтверджений зеленим адресним рядком. Процес включає перевірку прав на домен (DCV), аналіз даних компанії через авторизовані джерела, а також зворотній дзвінок для підтвердження зазначеного телефонного номера. Ми використовуємо перевірку за кодом LEI, яка значно прискорює процедуру і в більшості випадків не вимагає додаткового документального підтвердження.

 • Ukrnames info

  Зростання позицій в Google

  Сайти з діючими SSL-сертифікатами краще ранжуються в пошукових системах, в тому числі і у видачі Google. Ця інформація актуальна для всіх сертифікованих веб-ресурсів. Пройдіть перевірку для отримання BusinessTrust EV SAN — і ви зможете розраховувати на зростання SEO-показників.

 • Ukrnames info

  Відмінна сумісність

  Наш сертифікат сумісний з 99,6% браузерів для ПК і мобільних пристроїв. Такий показник - один з найвищих. Він означає, що більшість відвідувачів і клієнтів, що користуються популярними варіантами програм для веб-серфінгу, отримають комфортний доступ до вашого сайту.

Схожі продукти

BusinessTrust Починаючи з 1804 ₴ Детальніше
BusinessTrust SAN Починаючи з 3608 ₴ Детальніше
BusinessTrust Wildcard Починаючи з 6855 ₴ Детальніше

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість