Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого
Головна -> SSL-сертифікати -> GoGetSSL Public IP SAN

GoGetSSL Public IP SAN

Хороший рівень
Доступні SAN елементи 2 SAN Включено 185  ₴ Додатково SAN 247 Максимально
Видача за
8 хвилин
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$50,000 USD
Підтримка SAN
Доступно за додаткову плату
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

Опис SSL-сертифікату

Ми розробили інноваційний криптографічний протокол для захисту публічних IP-адрес — Public IP SAN SSL-сертифікат. Для його отримання потрібна тільки перевірка домену. У вартість продукту входять два SAN-елемента, призначених для забезпечення надійного захисту публічної IP-адреси або доменного імені. Сертифікат відмінно себе зарекомендував і користується високою популярністю серед веб-майстрів Азії, зокрема Китаю.

Сертифікат SSL має IP-адресу, яка служить основним доменом для більшості необхідних вам пристроїв. Ми надаємо необмежену кількість безкоштовних перевидань і ліцензування серверу. 30-денний гарантійний термін дає можливість оцінити ефективність продукту. Якщо за якимись критеріями сертифікат вам не підійде - ми готові повернути гроші.

Купити SSL-сертифікат для IP-адреси

Забезпечення безпеки користувачів - важливе завдання власників і розробників будь-якого інтернет-ресурсу. Компанія CHEAPSSL надає можливість придбати SSL-сертифікат для IP-адреси. Ця послуга вже набула великої популярності за кордоном, а для нашої країни поки що вважається інноваційною.

SSL-сертифікат на IP-адресу гарантує високу безпеку даних. Він підійде для використання різноманітними порталами, особистими кабінетами і додатками, які працюють через публічну IP-адресу, але не мають персонального доменного імені. У ряді випадків використання такого сертифікату дозволяє вирішити масу питань, пов'язаних з безпекою.

Ми пропонуємо найкращі умови купівлі. Процедура оформлення та перевірки даних займе не більше п'яти хвилин. Ми не вимагаємо якихось особливих документів, затримок не виникає. Ви зможете почати користування сертифікатом відразу після підтвердження. При цьому ми надаємо всі гарантії, проводимо необхідні поетапні перевірки.

Особливості використання SSL-сертифікату на IP-адресі

Багато хто не може зрозуміти, як може працювати захист такого типу. Для цього варто розібратися з тим, що являє собою IP-адреса. По суті, це мережева адреса, довжина якої зазвичай становить від 4 до 16 байт. У структуру даної адреси завжди входить дві складові: номер вузла і мережі. Найчастіше про забезпечення безпеки даного елемента турбуються служби, які працюють без доменного імені. Таких досить багато.

Важливо розуміти, що видача подібних сертифікатів орієнтована в першу чергу на корпоративних клієнтів, юридичних осіб. Переваги використання SSL-сертифікату для IP-адреси:

1. Поліпшення репутації компанії.Клієнти краще ставляться до організацій, які можуть гарантувати безпеку даних.

2. Захист інформації від зловмисників і шахраїв. Застосування сертифікату дозволяє мінімізувати ймовірність витоку будь-яких даних.

3. Стабільність роботи. Всі сертифікати функціонують без перебоїв.

Подібні сертифікати сумісні з будь-якими пристроями і системами. Ніяких труднощів в їх роботі не виникає.

SSL-сертифікат - це надійний захист IP-адрес

Ми гарантуємо безпеку даних, захищених сертифікатом. Всі дані передаються в зашифрованому вигляді. Важливо розуміти, що IP-адреса, яку необхідно захистити, повинна бути зареєстрована на дані певної організації. При цьому під час пошуку цієї адреси в WHOIS повинні відображатися всі відповідні дані, наприклад, назва організації та її місцезнаходження, контактний номер телефону та адреса електронної пошти. Якщо за подібним запитом висвічуються дані провайдеру або веб-хостингу, то захистити адресу не можна. В інших випадках це можливо.

Щоб купити SSL-сертифікати у нас, вам достатньо надати базову інформацію. Ми швидко проводимо підключення, перевіряємо всі дані. В ціну послуги за замовчуванням входить два SAN-елемента. За запитом клієнта ми можемо розширити пакет послуг.

Придбання сертифікату такого типу дозволяє максимально швидко і ефективно вирішити всі питання, пов'язані з безпекою даних. Протягом 30-денного тестового періоду ви зможете зрозуміти, наскільки задоволені якістю послуг, що Вам надаються. Ми прагнемо зробити все можливе, щоб клієнти залишилися максимально задоволені. При необхідності ми швидко продовжимо термін дії сертифікату або перевипустим його. Супроводжуємо на всіх етапах підключення сертифікату і надаємо будь-яку підтримку при необхідності. На даний момент SSL-certificate такого типу можна назвати єдиним надійним способом захистити IP-адресу.

Важливо: CSR-код для сертифікату Public IP SAN не повинен мати загального імені (Common name).

 • Ukrnames info

  Анімований логотип довіри

  Один з важливих елементів сертифікату Public IP SAN — це зелений замок в адресному рядку. Хочете завоювати найвищий рівень довіри серед користувачів вашого сайту? Завантажте на часто відвідувані сторінки вашого веб-ресурсу (наприклад, сторінку замовлення або контактну форму) наш динамічний GoGetSSL Site Sealлоготип довіри.

 • Ukrnames info

  Валідація компанії

  Продукт Public IP SAN вимагає валідації домену. DV-сертифікат доступний всім користувачам. Для його отримання не потрібно пред'являти документи про вашу компанію. Процес перевірки здійснюється завдяки одному із стандартних способів. Видача нашого криптографічного продукту займає кілька хвилин. Після цього ви відразу можете приступити до його встановлення на необхідних пристроях або серверах.

 • Ukrnames info

  Опція UCC/SAN

  Розроблений багатодоменний сертифікат Public IP від GoGetSSL® підтримує до 250 елементів SAN. У його вартість включено одне загальне ім'я і два SAN-елементи. Вони здатні надати ефективний захист публічній IP-адресі, домену або субдомену. Якщо необхідно забезпечити захист сайтам різних версій (з www і без www), вам знадобляться два SAN-елементи.

  Наш SSL-продукт відповідає системі MS Exchange.

 • Ukrnames info

  Високі позиції в Google

  Встановлюючи сертифікат Public IP SAN для своїх веб-ресурсів, ви одночасно інвестуєте і в підвищення їх рейтингу в пошуковій системі. За нашими даними, перевірені сайти з активним сертифікатом SSL можуть займати більш високі позиції в Google. Це ще одна значуща причина захистити створені вами публічні проекти надійним сертифікатом GoGetSSL®.

 • Ukrnames info

  Сумісність з браузерами

  Наш сертифікат для захисту IP-адрес підтримується всіма пристроями і браузерами. Рівень сумісності становить 99,6%.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість