Купить SSL-Сертификаты для сайта
SSL-сертифікати / Домени Швидко та недорого

RapidSSL Standard

Середній рівень
З перевіркою
компанії
Без
документів
З www
і без www
Динамічна
печатка
Мобільні
пристрої
Безкоштовні
ліцензії
Зелений
рядок
Безкоштовна
перевидача
Гарантія
$10,000 USD
Підтримка SAN
Недоступна для даного SSL
Методи валідації домену
e-mail / DNS CNAME
Методи шифрування
SHA-2 і ECC

RapidSSL Standard – сертифікат для захисту інформації

Одним із найдешевших і найпопулярніших варіантів SSL-сертифікатів є RapidSSL Standard. Він перевіряється електронною поштою на рівні домену, а його випуск займає не більше кількох хвилин, і це одна з його переваг. Він запобіжить витік даних за допомогою шифрування в 256 біт. А активацію та встановлення сертифікату можна зробити через кілька хвилин після покупки.

Для чого варто купити RapidSSL Standard від компанії CHEAPSSL?

Сертифікат використовується великими комерційними порталами та сайтами та сумісний практично з усіма сучасними браузерами. Процес валідації відбувається в автоматичному режимі і не вимагає надсилання документів до центру сертифікації. RapidSSL призначений для використання в тих областях, де застосовується з'єднання згідно з протоколом SSL. В основному це стосується внутрішніх мереж або невеликих веб-проектів, де не потрібно проводити перевірку організації та забезпечувати більш високий рівень захисту інформації. Тому такий RapidSSL Certificate підходить для фізосіб, організацій та підприємців.

Переваги RapidSSL Certificate

До плюсів такого продукту відносять такі характеристики:

 • Підтримка HTTPS забезпечується для одного домену.
 • Простий процес перевірки домену за допомогою файлів та DNS. Щоб стати власником SSL-сертифікату, потрібно довести володіння доменом, до якого випускається сам сертифікат. Зазвичай це відбувається за допомогою звичайного електронного листа.
 • Перевипуск не обмежений, тому за потреби можна змінювати налаштування продукту.
 • Сайти із встановленими та дійсними SSL-сертифікатами є пріоритетними для пошукових сервісів. Також варто враховувати, що браузери повідомляють користувачам про те, що сайт не захищений, що може негативно вплинути на відвідуваність. Тому ресурси з чинним захистом завжди будуть вищими в рейтингу серед інших сайтів.
 • RapidSSL Certificate поставляють із безкоштовним статичним друком, який можна розмістити в будь-якому місці сайту. Його наявність допоможе переконати клієнта, що він знаходиться на захищеному та безпечному ресурсі. Встановлення виконується легко, а на самому друку не відображаються жодні відомості, що стосуються перевірок веб-сайту.

Незважаючи на те, що цей сертифікат не розрахований для мобільних пристроїв, браузери в них без проблем розпізнають його.

Ціна RapidSSL-сертифікату в Україні

Щоб захистити себе від зловмисників, які можуть спробувати перехопити логін-деталі акаунтів або номери банківських карток, варто подбати про захист інформації. Одним із найперевіреніших варіантів заслужено вважається RapidSSL-сертифікат, сумісний з 99% існуючих браузерів. Його вартість цілком бюджетна, і в першу чергу залежатиме від терміну дії. Звичайно, при покупці продукту на 2 роки ціна буде нижчою, ніж щорічне оформлення замовлення сертифікату.

Також слід робити такі покупки у перевірених продавців, щоб уникнути втрати коштів або неякісного продукту. Тому варто звернутися до CHEAPSSL, де клієнтам надають найвигідніші ціни на сертифікати. Гарантією надійності співробітництва є те, що якщо покупець залишився незадоволеним своїм придбанням, він може повернути товар протягом 30 календарних днів та отримати витрачені кошти назад.

Для зручності клієнтів запропоновано кілька видів способів оплати покупки, і кожен може вибрати оптимальний варіант. Сайт забезпечує надійний захист даних про реквізити покупців за допомогою кодованого середовища.

 • Ukrnames info

  Значок Site Seal

  Ми пропонуємо сертифікати RapidSSL Standart з різними варіантами лого довіри Site Seal, в тому числі в статичної і анімованої версіях. Будь-яка з них відмінно доповнить дизайн вашого сайту. Логотип від авторитетного реєстратора викличе довіру у ваших постійних і нових відвідувачів. Рекомендуємо встановити значок на всі сторінки вашого сайту або на основні. Це може бути анкета зворотнього зв'язку, сторінка замовлення, корзина і інші.

 • Ukrnames info

  SSL за 8 хвилин

  RapidSSL Standart доступний для реєстрації приватним та юридичним особам, а також державним установам. Для отримання SSL-сертифікату не потрібні документи. Ми видамо його через 8 хвилин після того, як ви підтвердите право на домен. Вибирайте зручний спосіб: за допомогою стандартного електронного листа ([email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected])

 • Ukrnames info

  Підвищення рейтингу сайту в Google

  Оновлення алгоритмів пошуку Google принесли приємні новини власникам сайтів з довіреними SSL-сертифікатами. Рейтинг таких сайтів виріс, що позитивно вплинуло на результати пошукової видачі. Реєстрація сертифікату - легальний і найпростіший метод збільшення трафіку.

 • Ukrnames info

  Висока SSL-сумісність

  Існують два ключові критерії професійних SSL-сертифікатів - це реєстрація в довіреному центрі сертифікації і повна сумісність з затребуваними браузерами, а також серверними платформами і мобільними пристроями. Рівень сумісності наших SSL-сертифікатів — 99,6%. Для досягнення ідеального результату рекомендуємо встановити проміжні (Intermediate) сертифікати.

ukrnames feature Видача SSL протягом 3-х хвилин

Повністю автоматизована система дає можливість отримувати SSL-сертифікати з перевіркою домену протягом декількох хвилин.

ukrnames feature Найкращі ціни і гарантія 100%

Знайшли вартість нижче, ніж у нас на сайті? Повідомте про це нас — ми надамо ще нижчу і вигіднішу ціну на сертифікат.

ukrnames feature SSL безкоштовнона 90 днів

90-денний SSL-сертифікат від GoGetSSL — можливість переконатися в надійності сертифікатів, перш ніж їх купувати.

ukrnames feature Поверненняпротягом 30 днів

Наш пріоритет - задоволений клієнт. Якщо протягом 30 днів вам не сподобається сертифікат, ми повернемо його вартість